23 Kasım 2017 Perşembe 18:00
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

GÜR: DOKTORLAR AKŞAMDA GÖREVLİ OLACAK

Gür: Doktorlar akşamda GÖREVLİ OLACAK
  • 0
  • 1770

AKP Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderildiğini ve ayrıca Çayırova’ya yeni 10 polisin göreve başlayacağını söyledi.

AKP Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderildiğini açıkladı. AKP’li Gür yaptığı açıklamada, “Fatih Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderilmiştir.

 

Önümüzdeki hafta itibariyle doktor ve hemşirelerimiz akşam da görev yerlerinde olacaktır. Ayrıca ücretsiz ring servis hizmeti başlayacaktır. Fatih devlet hastanesi Başhekimi Gökhan Nalbant'a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi. Çayırova Emniyetine Müdürlüğüne yeni atamaların olduğunu söyleyen Gür: “Aralık ayında Çayırova Emniyet müdürlüğümüze 10 polis memuru katılacaktır. Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen bir önceki Emniyet müdürümüz Ahmet Turan Güneş ve yeni Emniyet müdürümüz Erkan Gürbüz'e çok teşekkür ederim.” diye belirtti.

1770 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI