20 Şubat 2018 Salı 18:49
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

GÜR: DOKTORLAR AKŞAMDA GÖREVLİ OLACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 2651

AKP Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderildiğini ve ayrıca Çayırova’ya yeni 10 polisin göreve başlayacağını söyledi.

AKP Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderildiğini açıkladı. AKP’li Gür yaptığı açıklamada, “Fatih Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan Çayırova Semt Polikliniğindeki Nöbet ve Doktor eksikliği problemi giderilmiştir.

 

Önümüzdeki hafta itibariyle doktor ve hemşirelerimiz akşam da görev yerlerinde olacaktır. Ayrıca ücretsiz ring servis hizmeti başlayacaktır. Fatih devlet hastanesi Başhekimi Gökhan Nalbant'a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi. Çayırova Emniyetine Müdürlüğüne yeni atamaların olduğunu söyleyen Gür: “Aralık ayında Çayırova Emniyet müdürlüğümüze 10 polis memuru katılacaktır. Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen bir önceki Emniyet müdürümüz Ahmet Turan Güneş ve yeni Emniyet müdürümüz Erkan Gürbüz'e çok teşekkür ederim.” diye belirtti.

2651 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI