24 Şubat 2018 Cumartesi 13:10
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

HAKAN ÖZSOY NİŞANLANDI

Bigman Çakman
  • 0
  • 4299

İlimizin tanınmış iş adamlarından HAKSOY A.Ş.’nin başarılı genç patronu Hakan Özsoy, güzeller güzeli Damla Topal ile nişanlandı

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTILAR

Genç yaşında ilimizde yaptığı işlerle adını duyuran, HAKSOY A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapan, başarılı iş adamı Hakan Özsoy, Bilgisayar Yazılım Mühendisi Damla Topal ile Adana Ceyhan Mado’da düzenlenen nişan merasimiyle, evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.

 

ÇİFTE DÜĞÜN YAPACAKLAR

Eğitimci bir aile olan Hüseyin&Songül Topal çiftinin biricik kızları Bilgisayar Yazılım Mühendisi Damla Topal ile Ali&Hatice Özsoy çiftinin başarılı oğulları Hakan Özsoy’un bu mutlu günlerine akrabaları ve dostları şahitlik yaptılar. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, 16 Haziran Mersin Pedias ve 22 Haziran’da da İzmit The Ness Otel’de çifte düğün ile dünya evine girecekler.

 

Günaydın Kocaeli Ailesi olarak biz de genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

4299 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI