24 Şubat 2018 Cumartesi 19:04
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

İZMİT BELEDİYESİ TEBLİGATSIZ MÜHÜRLEDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 3288

Geçtiğimiz haftalarda İzmit Kaymakamlığı ve Belediye ekipleri tarafından boşaltılan Halkevi esnafının bulunduğu dükkanlar yıkılmıştı

Kira süreleri 2012 yılında biten dükkanlar mahkemelik olmuş, mahkeme süresince de kiracıları tarafından kullanılmaya devam etmişti.

 

Geçtiğimiz aylarda mahkemenin sonuçlanmasının ardından Halkevi’nde bulunan işyerleri zabıtalar eşliğinde boşaltılmış ve kiracılar iş yerlerinden çıkarılmıştı. Boşaltılan iş yerlerinin zabıta ekipleri eşliğinde yıkılmıştı.

 

Şimdi ise Öz can pişmaniyeyi yıkıyorlar

Şimdi ise Yaşar Can sahibi olduğu Öz Can Pişmaniye, İzmit Zabıtası tarafından ruhsatı ve vergi levhası olmadığı öne sürülerek mühürleniyor.

 

Tebligat bile yapmadılar

Gazetemize konuşan Yaşar Can ise; “İzmit Belediyesi tebligat bile yapmadan 10.30’da geldi. Kolluk güçleri dahilinde mühürledi. Ruhsatım olduğu halde mühürlendim. Bölge mahkemesinde. Kararın geri döneceğini düşünüyorum. Bana bu zararı unutanlardan zararı tazmin edeceğiz.”

 

 

 

 

 

 

3288 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI