16 Aralık 2017 Cumartesi 17:34
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

İZMİT HAKKANİYE KÖY OKULU PERMOLİT BOYA İLE RENKLENDİ

İzmit Hakkaniye Köy Okulu PERMOLİT BOYA İLE RENKLENDİ
  • 0
  • 515

Permolit Boya ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar’ projesi kapsamında İzmit’in Hakkaniye Köyü’nde yer alan Hakkaniye Ortaokulu’nu boyadı. Sosyal sorumluk kapsamında  okulu renklendiren firma ayrıca, okul öğrencilerine kışlık bot ve çeşitli hediyeler dağıttı

Boya sektörünün önde gelen markalarından Permolit Boya, ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar’ projesine İzmit’in Hakkaniye Köyü’ndeki Ortaokulun boyanmasıyla ilk adımı attı.

 

Firma, bugüne dek düzenlediği “Permolit Boya Boyacı Seminerleri” ni sosyal sorumluluk projesi ile birleştirerek, Türkiye’nin birçok farklı noktasındaki köy okullarını boyamayı hedefliyor.

 

AKÇALI; “BİRÇOK OKULA ULAŞMAYI ve BOYAMAYI HEDEFLİYORUZ”  

Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı ”  Firmamız altında 33 yıldır faaliyet gösteren Akçalı Boya markamız bünyesinde yıllardır çeşitli sosyal sorumluk projelerinde yer aldık. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz projeler içinde eğitime ve çocuklarımıza yönelik yaptığımız çalışmalar bizi daima heyecanlandırdı ve mutlu etti. ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin Tertemiz Okullar’ projemizi de bu kapsamda hayata geçirdik. Ülkemizin çeşitli noktalarında köy okulları belirledik. Çalışmalarımızı sürdürürken İzmit Hakkaniye Ortaokulu'ndan okulun boyanmasına yönelik talep geldi. Biz de onların talebine öncelik vererek projemize bu okulu da dahil ettik. Okulun boyasını gönüllü boya ustaları ile birlikte gerçekleştirerek çocuklarla birlikte keyifli bir gün geçirdik. Uzun soluklu olarak planladığımız bu proje kapsamında birçok okula ulaşmayı ve boyamayı hedefliyoruz.” dedi.

 

AKÇALI;  “PERMOLİT BOYACI SEMİNERLERİNE AYRI BİR DEĞER KAZANDIRIYORUZ ”

Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı; “Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz boyacı seminerlerimize ayrı bir değer kazandıracağız, yapacağımız boyacı seminerleri kapsamında seminerin yapılacağı bölgedeki isteyen herkesin katılabileceği eğitimin ardından bir köy okulu boyayacağız   “ dedi.

515 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ilimize geliyor.

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor, rakibi Ankara Adliyespor karşısında 3-1 yenilince taraftarlar yeşil sporlu futbolculara tepki gösterdi.

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran, kalabalık bir törenle açıldı

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

Yarın yapılacak CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları kongresinde Mehdi Kaan Günan ve Ahmet Sefa Aşkın başkanlık için yarışacak.

Bu Yolda Siz Yürüyün

Bu Yolda Siz Yürüyün

Yürüyüş Yolu’nda  bir türlü onarılamayan kırık parkeler yüzünden vatandaşlar her gün düşme tehlikesi yaşıyor.

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

İzmit’te otomobillerini kaldırımlara park eden sürücüler yüzünden yayalar yoldan yürümek zorunda kalmaktan dert yanıyor

ANKET

KÖŞE YAZARLARI