24 Şubat 2018 Cumartesi 10:44
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

İZMİT’Lİ İKİ SEVGİLİ AYNI FİLMDE

Bigman Çakman
  • 0
  • 16001

İki İzmit’li oyuncu Burak Deniz ve Büşra Develi aynı filmde buluşuyor.

İzmit de doğmuş olan ve Fi dizisinin sevilen oyuncusu Büşra Develi ve yine İzmit de doğup büyümüş aynı zaman da Bizim Hikaye dizisinin de başrol oyuncusu Burak Deniz aynı filmde buluşuyor.

 

“Arada” filminde buluşan oyuncular ayrıca gerçek hayatta da sevgili. Mu Tunç’un yazıp yönettiği Arada filminin konusu hayalleri olan genç şarkıcı Ozan (Burak Deniz) babasıyla tartışıp İstanbul’u terk etme kararı alır. Hayallerinin peşinden koşması için Kaliforniya gemisine binmesi gereklidir. Ozan, sevgilisi Lara (Büşra Develi) ile ünlü bir şarkıcı olabilmek için Kaliforniya gemisinin biletini aramaya koyulur.

 

!f İstanbul bağımsız filmler festivalinde ilk gösterimini yapacak olan film de seyirci İstanbul’un ara sokaklarını, yeraltı kültürünü de görebilecek.  Ceren Moray, Yüksel Ünal, Seda Akman gibi ünlü oyuncuların da oynadığı film Türkiye’nin ilk punk filmi olma özelliğiyle seyirci karşısına çıkacak.

 

 

16001 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI