24 Kasım 2017 Cuma 05:05
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

KAÇAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kaçar adaylığını AÇIKLADI
  • 1
  • 574

CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, teşkilat tarafından düzenlenen yemekli programda, 3 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olduğunu açıkladı. Programa, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve il yönetimi de yer aldı.

Delege seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Örgütü, partilileri 'BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ' adı altında bir organizasyonda bir araya getirdi. Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Birlik ve Beraberlik' programına, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı  Cengiz Sarıbay , Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli  Milletvekili Tahsin Tarhan, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez İlçe'de ilçe başkanlığı yapmış olan geçmiş ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, Sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar, parti delegeleri ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.Yoğun katılımın olması, partilileri bir hayli sevindirdi. Programın sunuculuğunu ise, Yaprak Fidancı gerçekleştirdi.

 

KAÇAR, 'ADAYIM' dedi

Programın açılış konuşmasını yapan mevcut İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, şaibesiz ve sorunsuz bir şekilde delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, partiye emeği geçen, hizmet etmeye devam eden, demokrasi mücadelesi veren herkese teşekkür etti. 3 Aralık tarihinde yapılacak olan kongreyi de hatırlatan Kaçar, 'Ben yine ilçe başkanlığı görevine talibim' diyerek,partililerin desteğini beklediğini söyledi. Herkesin aday olabileceğini belirten Kaçar, 'Biz sandıkta yarışırız. Seçim bittikten sonra kol kola girer, partimizin daha iyi yerlerde olması adına çalışırız. Bu gün ülkemizde OHAL kanunları var. Ülkemiz cehenneme çevrilmiştir. Bu durumdan kurtulmak için özellikle kadın kardeşlerimize çok önemli vazifeler düşüyor. Demokrasi adına mücadele etmeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olacağız. Geleceğimiz için çalışacağız. Biz, önceki seçimlerde 20 bin liralık bütçeyle 7 trilyonluk bir bütçeye karşı mücadele ettik, seçim çalışması yürüttük. Ben inanıyorum ki ve o seçimler gösterdi ki, biz yerel yönetimi burada alacağız."dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise, ülke gündemini değerlendirerek, ülkenin çok iyi yönetilmediğini, bu nedenle Cumhuriyet Halk Partisi ve partililere çok önemli vazifeler  düştüğünü hatırlatarak, birlik ve beraberlik içinde çalışılması gerektiğini söyledi.

 

574 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI