22 Şubat 2018 Perşembe 13:51
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

KAÇAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bigman Çakman
  • 1
  • 743

CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, teşkilat tarafından düzenlenen yemekli programda, 3 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olduğunu açıkladı. Programa, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve il yönetimi de yer aldı.

Delege seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Örgütü, partilileri 'BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ' adı altında bir organizasyonda bir araya getirdi. Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Birlik ve Beraberlik' programına, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı  Cengiz Sarıbay , Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli  Milletvekili Tahsin Tarhan, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez İlçe'de ilçe başkanlığı yapmış olan geçmiş ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, Sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar, parti delegeleri ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.Yoğun katılımın olması, partilileri bir hayli sevindirdi. Programın sunuculuğunu ise, Yaprak Fidancı gerçekleştirdi.

 

KAÇAR, 'ADAYIM' dedi

Programın açılış konuşmasını yapan mevcut İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, şaibesiz ve sorunsuz bir şekilde delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, partiye emeği geçen, hizmet etmeye devam eden, demokrasi mücadelesi veren herkese teşekkür etti. 3 Aralık tarihinde yapılacak olan kongreyi de hatırlatan Kaçar, 'Ben yine ilçe başkanlığı görevine talibim' diyerek,partililerin desteğini beklediğini söyledi. Herkesin aday olabileceğini belirten Kaçar, 'Biz sandıkta yarışırız. Seçim bittikten sonra kol kola girer, partimizin daha iyi yerlerde olması adına çalışırız. Bu gün ülkemizde OHAL kanunları var. Ülkemiz cehenneme çevrilmiştir. Bu durumdan kurtulmak için özellikle kadın kardeşlerimize çok önemli vazifeler düşüyor. Demokrasi adına mücadele etmeye devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olacağız. Geleceğimiz için çalışacağız. Biz, önceki seçimlerde 20 bin liralık bütçeyle 7 trilyonluk bir bütçeye karşı mücadele ettik, seçim çalışması yürüttük. Ben inanıyorum ki ve o seçimler gösterdi ki, biz yerel yönetimi burada alacağız."dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise, ülke gündemini değerlendirerek, ülkenin çok iyi yönetilmediğini, bu nedenle Cumhuriyet Halk Partisi ve partililere çok önemli vazifeler  düştüğünü hatırlatarak, birlik ve beraberlik içinde çalışılması gerektiğini söyledi.

 

743 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI