24 Şubat 2018 Cumartesi 20:40
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KADINLARA GEREKEN DEĞER VERİLMİYOR

Bigman Çakman
  • 0
  • 753

Saadet Partisi Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Karacan, “Kadınlara gereken değerin verilmediği, eğitim sisteminde başarısız olunan bir ülkede toplum huzuru kaybolur.” dedi

Saadet Partisi Çayırova ilçe kadın kolları teşkilat içi olağan çalışmalarına devam ederken ‘Mahallelerle Buluşma’ adı altında programlar düzenleyerek kadınlara yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Karacan yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “İlçe kadın kolları olarak çalışmalarımızı eksiksiz ve başarıyla yerine getiriyoruz. Bütün mahallelerde yapacağımız bu programlar vesilesiyle kadınlarımızla bir araya gelerek yapacağımız çalışmalar hakkında onlarla fikir alış verişinde bulunacağız.

 

KADINLARA GEREKEN DEĞER VERİLMİYOR

Toplumu inşa eden ve gelecek nesilleri yetiştiren biz kadınlar olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Mevcut iktidarın ‘Eğitimde başarısız olduk’ itirafından sonra toplumun hangi noktaya geldiği de ortadadır. Bir toplumun yıkılması eğitim sisteminde başarısız olmasıyla mümkündür. Onun için eğitim ve aile yapısının güçlenmesi için çalışmalarımıza büyük bir gayretle devam ediyoruz. Kadınlara gereken değerin verilmediği, eğitim sisteminde başarısız olunan bir ülkede toplum huzuru kaybolur ve başarı sadece kâğıt üzerinde yazılı bir kelime olarak kalır.” dedi.

753 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI