24 Şubat 2018 Cumartesi 19:03
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KANDIRALILARDA DURMUŞ GÜVEN TAZELEDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 556

Gebze Kandıralılar Derneği’nin gerçekleşen olağan genel kurulunda mevcut dernek başkanı Sedat Durmuş yeniden başkan seçildi

Gebze Kandıralılar Derneği’nin dün gerçekleşen 10’ncu olağan kongresinde başkanlığa yeniden Sedat Durmuş seçildi. Dernek lokalinde yapılan kongre Sedat Durmuş’un açılış konuşmasının ardından kongre divanı Ersin Ateş’in başkanlığında Kenan Sert ve Özkan Nazmi İçöz’den oluştu. Afrin Harekâtı başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ile Atatürk ve tüm Türk Büyükleri anısına bir dakikalık saygı duruşunun ardından faaliyet raporu Sedat Durmuş, denetim kurulu raporu Ersin Ateş, geçen yılın gelir ve gider raporu yine Sedat Durmuş tarafından okundu ve üyelerce oy birliğiyle onandı.

10 Dakika Demokrasi Arası

 

TEKM LİSTE SUNULDU

Raporların onayının ardından seçime Sedat Durmuş başkanlığındaki tek listeyle gidileceği duyuruldu ancak 10 dakika ara verildi. Başkan Durmuş bu esnada kongreye katılan üyelerden başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği düşünen varsa kendilerinin çekileceklerini ve tüm desteklerini sergileyeceklerini söyledi. Kongrede seçime Sedat Durmuş başkanlığındaki tek listeyle gidildi. Durmuş başkanlığında yenilenen yönetimde Kenan Sert, İsa Atsız, Özkan Nazmi İçöz ve Necmi Ayaz yer aldı.

556 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI