24 Eylül 2017 Pazar 18:46
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

KARABÜKLÜLER’DEN GELENEKSEL PİKNİK ŞÖLENİ

Karabüklüler’den geleneksel piknik şöleni
  • 0
  • 939

Kocaeli Karabüklüler Derneği her yıl geleneksel olarak düzenledikleri geleneksel piknik şöleninin bu yıl yedincisini düzenlendiler.

Gebze Hünkâr Çayırı’nda önceki gün düzenlenen pikniğe TBMM eski Başkanı, eski bakan ve AKP Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Nurettin Yiğit, Darıca Dış Hastanesi Başhekimi Eray Ünaldı, BRTV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya, Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Tunç, işadamı Şeref Karakaya, Kocaeli'deki Karabüklü siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, Karabük dernek başkanları ve çok sayıda Karabüklü vatandaş katıldı.

 

SİZLERLE OLMAKTAN MUTLUYUM

Programda açılış konuşmasını yapan Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanı Bahri Kökçü, pikniğe katılan herkese teşekkür etti. Eski Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin yaptığı konuşmada; “Sizlerle birlikte bu meydanda piknik etkinliğinizde aranızda bulunmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanımız Bahri Bey arkadaşlarıyla birlikte Ankara’ya gelerek bizi davet ettiler ve bugün sizlerle birlikte olmamı arzu ettiler. Biz de bunu emir telakki ettik. Koştuk aranıza geldik. Gerçekten sizlerle birlikte olmak, kucaklaşmak, aranızda olmak, bu güzel havayı teneffüs etmek ne kadar güzel.” dedi.

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Piknik birbirinden görkemli etkinliklere sahne oldu. Karabüklü Sanatçı Ezgi Mutlu'nun şarkı ve türküleriyle renklendirdiği piknikte, Karabük'ün yerel halk oyunu olan köçek sanatçıları da katılanlara keyifli anlar yaşattı. Mangalların yakıldığı, sohbetlerin edildiği, çeşitli oyunların oynandığı piknikte düzenlenen çekilişte, katılanlara hediyeler dağıtıldı. Pikniğe katılan Karabüklüler hasret giderirken, etkinlik akşamın ilerleyen saatlerine kadar sürdü. 

939 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI