20 Şubat 2018 Salı 12:37
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

KARAOSMANOĞLU İLE İLGİLİ İLGİNÇ İDDİA

Bigman Çakman
  • 2
  • 5338

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili sosyal medyada ilginç bir iddia ortaya atıldı ve aday gösterilmeyeceği iddia edildi

Yine Ankara Kuşu

Sosyal medya fenomenlerinden birisi olan ve Twitter’deki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Ankara Kuşu son yaptığı paylaşımda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile devam edilmeyeceğini ya milletvekili seçilir ya bakan olur diyerek ilginç bir iddiada bulundu.

 

Bugüne kadar yaptığı bütün paylaşımları çıkan ve sadece AKP’liler değil pek çok kesim tarafından ilgiyle takip edilen Ankara Kuşu adlı Twvitter fenomeninin bu paylaşımı yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

 

Pek çok kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 27 Ocak Cumartesi günü ii gençlik kollar kongresine katıldıktan sonra Yuvacık’a Başkan Karaosmanoğlu’nun evine yaptığı ziyareti başka türlü yorumluyor ve bunun gönül alma ziyareti olduğunu dile getiriyor.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu ziyareti ile Karaosmanoğlu’na vefa gösterip bir daha yola devam etmeyeceğinin mesajının verildiği dile getiriliyor.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretinden kısa bir süre sonra bu paylaşımın yapılması da herkesin dikkatini çekti.

 

5338 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI