15 Aralık 2017 Cuma 17:04
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

KARAOSMANOĞLU ÖZEL UÇAK MI ALDI?

Karaosmanoğlu özel UÇAK MI ALDI?
  • 5
  • 10511

AK Parti’de son zamanlarda oldukça çok konuşulan bir konu var.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlar yüzünden ağır eleştirilere maruz kalan ve FETÖ’ye üye olmakla suçlanan Özsar’ın sahipleriyle bir zamanlar ortaklık yapan İsmail Karaosmanoğlu bu sefer çok farklı bir konuyla gündemde. Özellikle Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri sürekli üzerine çekmeyi başaran İsmail Karaosmanoğlu’nun kendine özel bir uçak satın aldığı konuşuluyor.

 

PAYLAŞIMLAR DA İSPATLAR GİBİ

Enerji sektöründe birçok iş yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu özellikle Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla bu iddiayı doğrular gibi. AK Parti içinde bazı kişilerin bu bilgiyi daha önceden bildiği ve bu konu hakkında pek konuşmak istemedikleri öğrenildi. İsmail Karaosmanoğlu gerçekten kendine özel uçak satın aldı mı? Aldıysa bu bilgiyi neden kamuoyundan gizleme ihtiyacı duyuyor doğrusu biz de merak ediyoruz.

 

 

10511 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI