24 Kasım 2017 Cuma 05:04
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

KARAOSMANOĞLU’NA BİR İSYANDA TARAFTARDAN!

Karaosmanoğlu’na bir isyanda TARAFTARDAN!
  • 1
  • 2749

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na isyan eden Ayhan Yanık isimli bir vatandaşın çektiği videonun ve Karaosmanoğlu’nun bir otobüs içerisinde şarkı söylerken çekilmiş görüntülerinin yankısı sürerken olay çok farklı bir boyuta taşındı.

Meğerse Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun içerisinde şarkılar söylediği otobüs, Büyükşehir’in Kocaelispor için tahsis ettiği otobüsmüş.

Hafta sonu oynana Kocaelispor maçı sonrası eski bir otobüsle Kocaeli’ye geri dönmek zorunda kalan taraftarlar isyan etti.

 

Spor Toto 3. Lig karşılaşması için Kocaelispor dün Şırnak’a gitmiş, burada Cizrespor ile karşılaşan Kocaelispor 2-0 yenilmişti. Şırnak’a Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen yeni otobüsle giden Kocaelisporlu futbolcular mağlubiyetin şokunu atlatamadan kentimize döndü.

Kocaelispor kafilesi İstanbul’da havaalanına inince bir şokla daha karşılaştılar.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, belediye tarafından Kocaelispor’a tahsis edilen otobüsü taraftarlardan aldı. Otobüsle İstanbul’a, Vodafone 39. İstanbul Maraton koşusuna katılan ve şarkılar eşliğinde gayet neşeli olduğu görülen Karaosmanoğlu’na tepkiler çığ gibi büyüyor.

 

 

2749 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI