20 Şubat 2018 Salı 18:50
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

KARAOSMANOĞLU’NU ŞİKAYET EDEN EDENE!

Bigman Çakman
  • 11
  • 11863

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu hakkında şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor.

Önce bir vatandaşımızın Karaosmanoğlu’nun yapmış olduğu yürüyüşlerdeki harcamaları yüzünden isyan noktasına varan şikayeti, daha sonra Karaosmanoğlu’nun bir otobüsün içerisinde şarkılar eşliğinde çekilen keyifli görüntüleri ve son olarak ta Kocaelispor’un otobüsünü maç günü alıp taraftara eski bir otobüs vermesiyle gündeme gelen Karaosmanoğlu’yla ilgili bir video daha ortaya çıktı.

 

Başiskele Servetiye Karşı Mahallesi Muhtarı Nedim Özkaraaslan sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek “Sayın Reisicumhurumuz, senin neferiniz ama belediye olarak asla sakın ola Kocaeli Büyükşehir Belediyesine güvenme, ben burada mahalle muhtarıyım aynı zamanda köy temsilcisiyim, bu İbrahim Karaosmanoğlu olduğu müddetçe kesinlikle AK Parti’ye buradan oy çıkmayacak. Her seçimde yüzde 85 oy çıkardığım bu köyde benim çektiğim çileye bakın. Reisimiz asfaltsız yok kalmayacak dedi, buradaki asfaltı söküp atsalar daha rahat gideceğiz. Ayda bir araçlarımızın ön takımları dağılıyor.” dedi.

 

İşte o konuşmanın tamamı;

 

Sayın Reisicumhurumuz, senin neferiniz ama belediye olarak asla sakın ola Kocaeli Büyükşehir Belediyesine güvenme, ben burada mahalle muhtarıyım aynı zamanda köy temsilcisiyim, bu İbrahim Karaosmanoğlu olduğu müddetçe kesinlikle AK Parti’ye buradan oy çıkmayacak. Her seçimde yüzde 85 oy çıkardığım bu köyde benim çektiğim çileye bakın. Reisimiz asfaltsız yok kalmayacak dedi, buradaki asfaltı söküp atsalar daha rahat gideceğiz. Ayda bir araçlarımızın ön takımları dağılıyor. Reisicumhur için canım feda ama yolun hali de ortada. Yaban hayvanlarının dolaştığı yollar bu yoldan daha iyi. Artık canıma tak etti, video çekmek zorunda kaldım. Şimdi diyecekler ki ya muhtar AK Parti’ye düşman mısın? Hayır değilim, ben partimin neferiyim, yarın da yüzde 85 oy çıkaracağım ama belediyeye değil, reisi cumhuruma! İbrahim Karaosmanoğlu var olduğu sürece büyükşehire oy vermeyeceğim. Kimse de kusura bakmasın bizim öyle bir tane de oyumuz yok. Ben burada muhtarım ve büyükşehirdeki beyefendiye derdimi anlatamıyorum.

 

11863 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 11 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI