23 Kasım 2017 Perşembe 17:54
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

KARAOSMANOĞLU’NU ŞİKAYET EDEN EDENE!

Karaosmanoğlu’nu ŞİKAYET EDEN EDENE!
  • 10
  • 6998

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu hakkında şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor.

Önce bir vatandaşımızın Karaosmanoğlu’nun yapmış olduğu yürüyüşlerdeki harcamaları yüzünden isyan noktasına varan şikayeti, daha sonra Karaosmanoğlu’nun bir otobüsün içerisinde şarkılar eşliğinde çekilen keyifli görüntüleri ve son olarak ta Kocaelispor’un otobüsünü maç günü alıp taraftara eski bir otobüs vermesiyle gündeme gelen Karaosmanoğlu’yla ilgili bir video daha ortaya çıktı.

 

Başiskele Servetiye Karşı Mahallesi Muhtarı Nedim Özkaraaslan sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek “Sayın Reisicumhurumuz, senin neferiniz ama belediye olarak asla sakın ola Kocaeli Büyükşehir Belediyesine güvenme, ben burada mahalle muhtarıyım aynı zamanda köy temsilcisiyim, bu İbrahim Karaosmanoğlu olduğu müddetçe kesinlikle AK Parti’ye buradan oy çıkmayacak. Her seçimde yüzde 85 oy çıkardığım bu köyde benim çektiğim çileye bakın. Reisimiz asfaltsız yok kalmayacak dedi, buradaki asfaltı söküp atsalar daha rahat gideceğiz. Ayda bir araçlarımızın ön takımları dağılıyor.” dedi.

 

İşte o konuşmanın tamamı;

 

Sayın Reisicumhurumuz, senin neferiniz ama belediye olarak asla sakın ola Kocaeli Büyükşehir Belediyesine güvenme, ben burada mahalle muhtarıyım aynı zamanda köy temsilcisiyim, bu İbrahim Karaosmanoğlu olduğu müddetçe kesinlikle AK Parti’ye buradan oy çıkmayacak. Her seçimde yüzde 85 oy çıkardığım bu köyde benim çektiğim çileye bakın. Reisimiz asfaltsız yok kalmayacak dedi, buradaki asfaltı söküp atsalar daha rahat gideceğiz. Ayda bir araçlarımızın ön takımları dağılıyor. Reisicumhur için canım feda ama yolun hali de ortada. Yaban hayvanlarının dolaştığı yollar bu yoldan daha iyi. Artık canıma tak etti, video çekmek zorunda kaldım. Şimdi diyecekler ki ya muhtar AK Parti’ye düşman mısın? Hayır değilim, ben partimin neferiyim, yarın da yüzde 85 oy çıkaracağım ama belediyeye değil, reisi cumhuruma! İbrahim Karaosmanoğlu var olduğu sürece büyükşehire oy vermeyeceğim. Kimse de kusura bakmasın bizim öyle bir tane de oyumuz yok. Ben burada muhtarım ve büyükşehirdeki beyefendiye derdimi anlatamıyorum.

 

6998 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 10 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI