23 Kasım 2017 Perşembe 17:57
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

KARAOSMANOĞLU’NU YERDEN YERE VURDU!

Karaosmanoğlu’nu YERDEN YERE VURDU!
  • 9
  • 24719

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun her hafta sonu, şimdilerdeyse hafta içi de organize ettiği toplu yürüyüşler için, Ayhan Yanık isimli bir vatandaşımızın çektiği isyan dolu video sosyal medyayı salladı.

Karaosmanoğlu’nu yetim hakkı yemekle suçlayan ve düzenlenen her organizasyonun maliyetinin en az 50 bin TL olduğunu bununda vatandaşların cebinden çıktığını belirten Ayhan Yanık, “Sizde hiç Allah korkusu yok mu?” dedi.

 

Bir Müslüman bunu yapabilir mi?

Sosyal medya üzerinde oldukça beğeni toplayan videoda Ayhan Yanık, “Bu otobüslerin parasını kim veriyor? 50 tane otobüsün ve kahvaltının parası nerden çıkıyor. Bu insanların parasını nasıl bu kadar kolay harcıyorlar? Az önce oradaydım, şaşırdım, kızdım ve geri döndüm ve bu çekmek istedim. Kimse insanların sporuna karışamaz, ama ben otobüsçüyüm, İzmit’ten buraya 500 TL’ye bir otobüs gelmez. Bir de bunun Antikkapı’dan kahvaltısı var. Bana sonra diyorlar ki neden konuşuyorsun? Ben konuşurum tabi ki, daha Yuvacık’ın anayolunu yapmıyor, Yuvacık’ımıza yatırım yapmıyor, insanları sağdan soldan topluyor spor yapacağız diye milletin parasını çarçur ediyor. Bir Müslüman bunu yapabilir mi?” dedi.

 

Allah’tan korkmuyor musun? Tuncay Seyehat'i zengin ettin...

Konuşmasına devam eden Ayhan Yanık “En az 600-700 TL otobüslere veriyor. Düşünsene bu kadar otobüs en az 35 bin TL yapar. Bu yürüyüşün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne maliyeti 40-50 bin TL’den aşağı değil. Yazık günah değil mi bu insanların parasına, Allah’tan korkmuyor musun? Bir yürüyüşün maliyeti 40-50 bin liradan aşağı değil, Tuncay Seyehat’i zengin ediyosun. 50 bin TL’yi bir kalemde siliyorsun ama Yuvacık halkı için bit tek proje bile yapmıyorsun. Ondan sonra tabi ki suya zam yapacaksın. Bu saltanata para mı dayanır? Ben bunlarla çalıştım, bunlar bir kuruş işçiye zam vermediler. Ben bir Müslüman olarak insanların parasının bu kadar kolay harcanmayacağını biliyor. Allah’u teala Kuran-ı Keriminde böyle yazıyor. Tüysüz yetimin hakkını böyle çarçur edemezsin.” dedi.

 

İşte o video;

 

24719 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 9 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI