23 Ocak 2018 Salı 18:49
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

KARGO ŞİRKETİNİ PROTESTO ETTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 3321

Körfez Tütünçiftlik’te yer alan Boran Elektrik adlı firmanın sahibi Bülent Yıldız, kendisine kargo ile iletilen malzemelerin hasarlı olarak ulaşması üzerine, firmayı protesto etmek için aldığı ürünleri sokakta kırarak, protesto eylemi yaptı.

Alınan bilgi ve iddialara göre, Bülent Yıldız, İstanbul’dan aralarında ampullerin de yer adlığı malzeme siparişi yaptı. Sipariş, bir kargı firması tarafından adrese iletildi.

 

Ancak, gelen malzeme kolisini açan Bülent Yıldız, ürünlerin hasara uğradığını gördü. Hasarlı ürünleri alarak kargo firmasına giden Yıldız’a, iddialara göre kaybın telafi edilemeyeceğini ve yaşanan hasarın kargo firmasıyla alakalı olmadığı söylendi.

 

Bunu üzerine çok kızan Bülent Yıldız, hasarlı olan ürünleri alarak, kargo firmasının önünde kırdı ve protesto eylemi gerçekleştirdi. Yıldız, sorumluluklarını kabul etmeyen firma hakkında da yasal başvuru yapacağını söyledi.

 

3321 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’daki din görevlileri ile bir araya gelerek görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili istişare yaptı.

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

ANKET

KÖŞE YAZARLARI