22 Şubat 2018 Perşembe 13:56
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

KAYA: HALKIN GELECEĞİNİ ÇALIYORLAR

Bigman Çakman
  • 0
  • 72396

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, Çayırova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen arsa satışı ile ilgili olarak, “Halkın geleceğini çalıyorlar.” dedi.

Çayırova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen arsa satışı ile ilgili olarak CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya basın açıklamasında bulundu. CHP’li Kaya yaptığı açıklamada, “Sevgili Çayırovalılar, Çayırova Belediyesi, Çayırova’yı dönüm, dönüm satmaya devam ediyor. Çayırova’nın ve çocuklarımızın geleceği olan kıymetli araziler bir, bir satılmaya devam ediliyor.

 

Son olarak 03.11.2017 tarihinde verilen ilanda sanayi ve ticari imarlı TOPLAM: 19,365,59 M2 olan 9 adet arazi 15.11.2017 tarihinde satılacak. CHP Çayırova ilçe örgütü olarak Belediye meclis üyelerimizle birlikte bu satışları engellemek için her türlü yasal yollara başvuracağız.

 

Bu arsaları almak isteyeceklerin vicdanına sesleniyoruz bu arsaların satışına girmeyin ve bu halkın geleceğinin çalınmasına alet olmayın, bu halkın ahını almayın.” dedi.

72396 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI