23 Şubat 2018 Cuma 23:22
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KAYA: "TALEP ÜZERİNE ADAY OLDUM"

Bigman Çakman
  • 0
  • 439

CHP’nin çiçeği burnunda yeni İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, kazandığı zaferin ardından yaptığı açıklamada, “Kongre güzeldi ve gerçekten katılım yüksekti. Ben başkanlık adaylığına talip değil, talep için çıktım” dedi

Dün son kongresini İl Kadın Kolları seçimleriyle tamamlayan CHP’de başkan değişti. Mevcut başkan Sevim Pekyörür’ün karşısına çıkan Derince eski İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Pekyörür’ün 95 oyuna karşılık aldığı 161 oy ile ezici üstünlük kurarak yeni kadın kolları başkanı seçildi.

 

Talep için aday oldum

Seçim sonrasında değerlendirmelerde bulunan CHP’nin çiçeği burnunda ki İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, “Kongre güzeldi ve gerçekten katılım yüksekti. Ben başkanlık adaylığına talip değil, talep için çıktım. Örgütüm benim aday olmamı istedi. Adaylığımı açıkladıktan sonra ilçe örgütlerinde değişim yönünde talepler söz konusuydu. Daha önce Derince ilçe kadın kollarından görev yaptım. Talepler güzeldi. O coşku salona da yansıdı. Bundan sonraki süreci de salondaki örgütle birlikte ile sürdürmeyi düşünüyoruz. İlçe örgütümle ortak projelerimizi yapacağız” dedi.

439 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI