25 Kasım 2017 Cumartesi 03:14
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

KENAN YILMAZ HASTANEDE

Kenan Yılmaz hastanede
  • 0
  • 1418

Körfez’in tanınmış simalarından ve matbaacılarından olan Kenan Yılmaz, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Körfez’de bir dönem Bizim Körfez adıyla gazete de çıkartan ve ilçenin en eski matbaacılarından olan Kenan Yılmaz, böbrek ve kalbindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyordu. Bayramdan önce rahatsızlanan Kenan Yılmaz, hastanede tedavi görmeye başladı.

 

Durumu iyi olan ve tedavisi süren Kenan Yılmaz, ilçenin tanınmış işadamları ve esnafları tarafından ziyaret edildi. Ahmet Önal, Salih Kurtbaş, İsmail Yurt, Hüsamettin Yılmaz ve Mustafa Yıldırım tarafından ziyaret edilen Yılmaz’ın tedavisinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

1418 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI