24 Eylül 2017 Pazar 18:42
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

KENAN YILMAZ HASTANEDE

Kenan Yılmaz hastanede
  • 0
  • 1102

Körfez’in tanınmış simalarından ve matbaacılarından olan Kenan Yılmaz, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Körfez’de bir dönem Bizim Körfez adıyla gazete de çıkartan ve ilçenin en eski matbaacılarından olan Kenan Yılmaz, böbrek ve kalbindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyordu. Bayramdan önce rahatsızlanan Kenan Yılmaz, hastanede tedavi görmeye başladı.

 

Durumu iyi olan ve tedavisi süren Kenan Yılmaz, ilçenin tanınmış işadamları ve esnafları tarafından ziyaret edildi. Ahmet Önal, Salih Kurtbaş, İsmail Yurt, Hüsamettin Yılmaz ve Mustafa Yıldırım tarafından ziyaret edilen Yılmaz’ın tedavisinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

1102 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI