22 Ocak 2018 Pazartesi 07:00
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

KOCAELİ KARSLILAR DERNEĞİ 10 OCAK’I KUTLADI

Bigman Çakman
  • 1
  • 1960

Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Ali Can Kazgan ve yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü unutmadılar.

Dernek binasında Körfez’de ki gazetecilerle bir araya gelen Dernek yönetimi, birlikte akşam yemeği yediler ve sektörün sorunları hakkında sohbet ettiler.

 

Bir aylık bir kuruluş geçmişi olan ama hedeflerini büyük tutan Dernek Başkanı Ali Can Kazgan ve yönetimi, 21 Ocak Pazar günü İzmit’te verilecek olan kahvaltılı tanışma ile basınla ve protokolle buluşacaklar.

 

Derneğin merkezi olarak İzmit Karabaş Mahallesi’nde Birlik İş Hanı’nda yerlerinin hazır olduğunu söyleyen Ali Can Kazgan, ‘’Kuruluş amacımız hemşehri derneklerinin bir arada faaliyetlerde bulunmasını, birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesini sağlamaktır. Yapacağımız faaliyetlerle kısa zamanda önemli işlere imza atacak ve hem kültürel, hem sosyal etkinlikleri gerçekleştireceğiz’’ dedi.

 

Etkin bir kadroya sahip olan dernek yönetiminde, her meslek dalını temsil edebilecek niteliklerde bilgili ve tecrübeli genç isimler yer alıyor. Kazgan, yalnızca bu yönleri ile dahi farklı bir oluşum gerçekleştirdiklerini, büyüklerin öneri ve tecrübeleri ile gençlerin enerjilerini birleştirip, etkin çalışmalara yapacaklarını söyledi.

1960 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Başiskele’de, A.T. tartıştığı Ş.Ö.'yü tabanca ile ateş ederek bacaklarından Yaraladı

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yürüyüş Yolu’nda bulunan ünlü tatlı ve kafe markası ÖZSÜT yüksek kiraya dayanamayarak kapandı

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Oldukça çekişmeli geçen Kocaeli Servisçiler Odası’nın 6. Olağan Kongresi sona erdi.

Göçer Güven TAZELEDİ

Göçer Güven TAZELEDİ

8’inci Olağan Kongresini bugün yapan Kocaeli Kahveciler Odası’nda başkan değişmedi. Mevcut başkan Erdoğan Göçer ile Başkan Vekili Enver Turgut’un yarıştığı seçimde 137 oy olan Göçer, yeniden başkan seçildi

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Görevini yaklaşık üç hafta önce görevini bıraktığını açıklayan Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Murat Gögercin, derneğin yeni başkanı Adil Yağuzdoğan’ı tanıttı

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan vakfı Kocaeli İl Divan Toplantısı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI