24 Şubat 2018 Cumartesi 18:56
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KÖKEN’E KIZAN MUHTAR AKP’DEN İSTİFA ETTİ..!

Bigman Çakman
  • 1
  • 2786

Kandıra’ya bağlı Çalca Köyü Muhtarı Mehmet Birol belediye başkanı Ünal Köken’in yaptıklarına tepki göstererek AKP’den istifa etti

‘Hodri meydan’ diyor

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in kendisine boyun eğmediği için köyüne hizmet vermediğini ve belediye başkanının yaptığı haksızlık ve hukuksuzluklara sessiz kalmadığı için cezalandırıldığını söyleyen Çalca Köyü Muhtarı Mehmet Birol başta sosyal medya olmak üzere her yerden ‘Hodri Meydan’ diyerek karşısına çıkmasını teklif ediyor. Köken’in yaptığı davranışlarla partiye zarar verdiğini bunu da son referandumda gördüklerini söyledi.

 

Dedikodu yapıyor

Facebook’taki kendisine ait sosyal medya hesabından Ünal Köken’in yaptıklarını açık açık isim vererek yazan Çalca Köyü Muhtarı Mehmet Birol ‘ Benim hakkımda içki içiyor, sarhoş diye dedikodu yapıyor ve başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere arkamdan konuşup dedikodu yapıyor. Ben iki dönemdir muhtarlık yapıyorum. Benim köyüme ne hizmet vermiş çıksın anlatsın. Boyun eğmediğim için beni kırmızı kalemle çizmiş. Ünal Köken kimdir ki beni çizecek. Beni ancak bana oy veren köylüm çizer, Köken’in yüreği varsa onunla televizyonlarda tartışmaya hazırım.’  diyor.

 

 

 

 

2786 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI