15 Aralık 2017 Cuma 17:03
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

KÖPEĞİNİ BULANA ARABA HEDİYE

Köpeğini bulana araba hediye
  • 0
  • 11861

İlimizin tanınan isimlerinden Yüksel Ateş’in 6 aylık köpeği çalındı. Ateş köpeğinin bulunması için ilginç bir kampanya başlattı

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Yüksel Ateş’in 6 aylık pitbull cinsi köpeği geçtiğimiz günlerde kimliği belirsiz kişi ve ya kişilerce çalındı. Ateş köpeğinin bulunması için sosyal medya hesabından ilginç bir kampanya başlattı. Ateş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada köpeğini çalan şahıs köpeği geri getirirse ve köpeği gören olursa kendisine araba hediye edeceğini ifade etti.

 

İşte Yüksel Ateş’in sosyal medya hesabından başlattığı kampanya;

" ATEŞİM' İ " ÇALDILAR..

6 AYLIK KÖPEĞİMİ ÇALAN GETİRİRSE YADA GÖREN HABER VERİRSE KENDİSİNE 
ARABA HEDİYE..

TEL: 0536 871 4181

11861 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI