24 Şubat 2018 Cumartesi 19:05
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KÖRFEZ’DE 3. ARŞİV ODASI

Bigman Çakman
  • 0
  • 1181

Körfez’in tanınan ve sevilen Mali Müşavirlerinden olan ve 2 ortak olarak hem bu alanda, hem de inşaat alanında çalışan Mustafa Gülcan ve İbrahim Çırpan, yeni iş yerlerine taşındılar.

İki ortak, yeni işyerlerine taşınırken de Körfez’de 3. Olarak kurulan ve resmi kurumlar da dahi olmayan Kompack Arşiv Odasını kurdular.

Mustafa Gülcan ve İbrahim Çırpan, daha önce hizmet verdikleri Tütünçiftlik Eşref Bitlis Caddesi Numara 125’te ki iş yerini boşaltarak, aynı caddede Meram İş Merkezi, numara 129 Kat: 3 Daire 5’te yer alan kendilerine ait büroda görev yapmaya başladılar.

Mali Müşavirlik ve beraberinde de Akkurt İnşaat Limited Şirketi’nin yönetimini yapan iki ortak, kalabalık personeli ile taşındıkları yeni iki katlı iş yerinde, 2 bin dosya kapasiteli olan, Körfez Belddiyesi ile Körfez Ticaret Odası’nın kullandığı Kompack Arşiv Odası’nı da kurdular.

İlçede resmi kurumlarda dahi olmayan kullanışlı ve korunaklı arşiv sistemini kuran iki ortak, bu sayede mükelleflere ait dosyaları daha iyi saklayabileceklerini ve hızlı hizmet sağlanacağını söylediler.

1181 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI