24 Şubat 2018 Cumartesi 18:52
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KÖRFEZ’DE PARK EDİLEN TIR’LAR TEHLİKE SAÇIYOR

Bigman Çakman
  • 0
  • 1053

Körfez Yaniyalı Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi sakinleri, gelişigüzel park edilen LGP yüklü TIR’lardan dolayı diken üzerinde

Körfez ilçesinde bulunan Yeniyalı Mahallesi, Hamit Kaplan Caddesi sakinleri, bir süredir yerleşimin yoğun olduğu bölgelere park edilen LPG yüklü TIR’lardan dolayı oldukça bunalmış durumda.

 

Vatandaşlar bıkmış durumda

Gazetemize ulaşarak konuyu paylaşmamızı isteyen vatandaşlar, sokak ve cadde aralarına park edilen tehlikeli madde yüklü TIR’lardan çekindiklerini ifade ediyor. Tehlikenin yanı sıra TIR’ların yaya kaldırımlarının üzerine bırakıldığını da ekleyen mahalle sakinleri, yetkililere konuya el atması konusunda çağrıda bulunuyor.

1053 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI