16 Aralık 2017 Cumartesi 17:48
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

KÖŞKER EFENDİ MACERA ARIYOR

Köşker efendi MACERA ARIYOR
  • 1
  • 2463

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in iki dönemdir bir türlü bitiremediği ve Gebze’de herkesin ucube proje dediği Eskihisar Macera Aksiyon Parkı ile ilgili olarak, “Adnan Efendi Gebze’nin bütün sorun ve problemleri bitmiş gibi macera arıyor.” dedi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in iki dönemdir bir türlü bitiremediği ve Gebze’de herkesin ucube proje dediği Eskihisar Macera Aksiyon Parkı bir türlü bitmek bilmiyor. Eskihisar Macera Aksiyon Parkı ile ilgili olarak MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir yaptığı açıklamada, “Adnan Efendi Gebze’nin bütün sorun ve problemleri bitmiş gibi macera arıyor.

 

Gebze’ye kim hizmet eder ve bir şey yaparsa biz bundan mutlu oluruz ama Gebze’nin çok önemli olan acil çözülmesi gereken problem ve sorunları varken Eskihisar’a macera parkı yapıyoruz, herkes macerayı yaşasın diye bu parka başlanmış ve devam ediliyor.

 

GEBZE’YE YAZIK OLDU

Bende diyorum ki Gebze’de yaşayan insanlarımız zaten her gün bir yerden bir yere gitmek büyük macera, işe giderken macera, eve giderken macera, dönüşte macera gelişte macera zaten macera yaşıyor.

 

Ondan dolayı da biz maceradan ziyade Gebze’nin sosyal ve kültürel manada, Gebze’ye hizmet edecek ve Gebze’yi içinden çıkılmaz bir duruma getiren trafik meselesi çözecek, alternatif çözümler olmasını yerel yönetimlerden beklerken maalesef hep gelecekle ilgili inşallah maşallahla, şunu yapacağız bunu yapacağız, şöyle olacak böyle olacak vaatlerle gün geçti Gebze’ye yazık oldu.

 

 

 

ADNAN EFENDİYE HAYIRLI OLSUN

Bu macera parkı nedir neyin nesidir bilmiyoruz. Ama biz macera aramıyoruz gerçeklerin peşindeyiz. Gerçek proje ve hizmetlerin Gebze’yi rahatlatacak Gebze’ye nefes aldırtacak sosyal kültürel donatı alanları ile Gebze’deki insanların akşamları gidip oturacağı sosyal alanların olduğu. Gebze’yi dışarıya doğru açarken plan ve projelerle donatıldığı bir yer olarak arzu ediyoruz. Onun için de macera parkı Adnan Köşker efendiye hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

2463 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ilimize geliyor.

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor, rakibi Ankara Adliyespor karşısında 3-1 yenilince taraftarlar yeşil sporlu futbolculara tepki gösterdi.

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran, kalabalık bir törenle açıldı

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

Yarın yapılacak CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları kongresinde Mehdi Kaan Günan ve Ahmet Sefa Aşkın başkanlık için yarışacak.

Bu Yolda Siz Yürüyün

Bu Yolda Siz Yürüyün

Yürüyüş Yolu’nda  bir türlü onarılamayan kırık parkeler yüzünden vatandaşlar her gün düşme tehlikesi yaşıyor.

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

İzmit’te otomobillerini kaldırımlara park eden sürücüler yüzünden yayalar yoldan yürümek zorunda kalmaktan dert yanıyor

ANKET

KÖŞE YAZARLARI