19 Mart 2018 Pazartesi 21:20
  • 3.9492 TL
  • 4.8495 TL
KOCAELİ 12°

KÖŞKER EFENDİ MACERA ARIYOR

Bigman Çakman
  • 1
  • 2652

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in iki dönemdir bir türlü bitiremediği ve Gebze’de herkesin ucube proje dediği Eskihisar Macera Aksiyon Parkı ile ilgili olarak, “Adnan Efendi Gebze’nin bütün sorun ve problemleri bitmiş gibi macera arıyor.” dedi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in iki dönemdir bir türlü bitiremediği ve Gebze’de herkesin ucube proje dediği Eskihisar Macera Aksiyon Parkı bir türlü bitmek bilmiyor. Eskihisar Macera Aksiyon Parkı ile ilgili olarak MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir yaptığı açıklamada, “Adnan Efendi Gebze’nin bütün sorun ve problemleri bitmiş gibi macera arıyor.

 

Gebze’ye kim hizmet eder ve bir şey yaparsa biz bundan mutlu oluruz ama Gebze’nin çok önemli olan acil çözülmesi gereken problem ve sorunları varken Eskihisar’a macera parkı yapıyoruz, herkes macerayı yaşasın diye bu parka başlanmış ve devam ediliyor.

 

GEBZE’YE YAZIK OLDU

Bende diyorum ki Gebze’de yaşayan insanlarımız zaten her gün bir yerden bir yere gitmek büyük macera, işe giderken macera, eve giderken macera, dönüşte macera gelişte macera zaten macera yaşıyor.

 

Ondan dolayı da biz maceradan ziyade Gebze’nin sosyal ve kültürel manada, Gebze’ye hizmet edecek ve Gebze’yi içinden çıkılmaz bir duruma getiren trafik meselesi çözecek, alternatif çözümler olmasını yerel yönetimlerden beklerken maalesef hep gelecekle ilgili inşallah maşallahla, şunu yapacağız bunu yapacağız, şöyle olacak böyle olacak vaatlerle gün geçti Gebze’ye yazık oldu.

 

 

 

ADNAN EFENDİYE HAYIRLI OLSUN

Bu macera parkı nedir neyin nesidir bilmiyoruz. Ama biz macera aramıyoruz gerçeklerin peşindeyiz. Gerçek proje ve hizmetlerin Gebze’yi rahatlatacak Gebze’ye nefes aldırtacak sosyal kültürel donatı alanları ile Gebze’deki insanların akşamları gidip oturacağı sosyal alanların olduğu. Gebze’yi dışarıya doğru açarken plan ve projelerle donatıldığı bir yer olarak arzu ediyoruz. Onun için de macera parkı Adnan Köşker efendiye hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

2652 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI