20 Şubat 2018 Salı 12:23
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

KOTO’DA YILIN İLK MECLİSİ YAPILDI

Bigman Çakman
  • 0
  • 827

Kocaeli Ticaret Odası, yılın ilk meclis toplantısını bugün gerçekleştirdi.

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) 2018 yılı Ocak Ayı Meclisi Burhan Kasım Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda aylık faaliyet raporu ve 2017 Yılı Kesin Mizanı ile 2017 Yılı Gelir Gider Tablosu ve Bilançosu görüşülüp onaya sunuldu.

 

Toplatıya KOTO Yönetim Kurulu başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Avni Arıcı ve oda üyeleri katıldı.

 

Milletimizin kalbi Zeytin Dalı Harekatı ile atmaktadır

 

Necmi Bulut, milletimizin kalbinin Zeytin Dalı Harekatı ile attığını belirterek, “Bir ülkenin güvenliği her şeyden önemlidir. Güvenlik olmadan bir ülkede huzur ve mutluluk olmaz. Milletimizin kalbi Zeytin Dalı Harekatı ile atmaktadır. Tüm olanaklarımızla yanındayız. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Saçlarının teline zarar gelmeden memleketlerine, ailelerine ve bizlere kavuşmalarını diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yaraların nasıl sarılacağı hakkında görüşeceğiz

Fethiye Caddesi’nde çıkan yangında yanan kafeyle ilgili konuşan Bulut, “Yangında hasar gören arkadaşlara geçmiş olsun diyoruz. Belediye bakanımızla da toplantılar yaptık. En kısa zamanda yaraların nasıl sarılacağı hakkında görüşeceğiz” dedi.

 

827 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI