24 Şubat 2018 Cumartesi 12:53
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KUAFÖRLER ODASI: EŞEK Mİ TEPTİ DE GERİ ADIM ATTIN?

Bigman Çakman
  • 0
  • 991

Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Gülseren Turgut, “Gebze oda başkanı benimle ilgili haber yaptı. Asılsız olan haberlerin hepsini ona iade ediyorum. Ne oldu başkan, eşek mi tepti de geri adım attın yoksa üyelerden mi korktun?” diye konuştu

Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Gülseren Turgut, Kocaeli Valiliği tarafından Salı gününün haftalık tatil olması kararını iptal etmesiyle ilgili açıklama yaptı. Turgut, Kocaeli valimiz sayın Hüseyin Aksoy’a Ticaret İl Müdürlümüz sayın Veysi  Uzunkaya’ya, Birlik Başkanımız sayın Kemal Kaya’ya, Kocaeli Kuaförler Odası üyelerinin adına, oda başkanı Gülseren Turgut ve yönetimi olarak teşekkür ederiz” dedi.

 

Hepsini ona iade ediyorum

Turgut, Gebze Oda Başkanı Kenan Çelik’in kendisiyle ilgili asılsız haber yaptırdığını belirterek, “Salı gününün hafta tatili olacağını öğrendiğimiz günden itibaren yönetimdeki arkadaşlarım ve üyelerimizle birlik olup toplantılar yapıp itiraz dilekçelerini almaya başladık. Gebze oda başkanı benimle ilgili haber yaptı. Asılsız olan haberlerin hepsini ona iade ediyorum. Ne oldu başkan, eşek mi tepti de geri adım attın yoksa üyelerden mi korktun?” dedi.

 

7/24 işyerinde çalışırız, kime ne?

Federasyonda görevli olduğunu, Kocaeli Kuaförler Odası üyelerini ziyaret edip ziyaret edemediklerine telefon edip ‘Haftasonu tatili için imza vermeyin’ dedin ‘Federasyon görevlisiyim’ diyen yalancı, sen değil misin? Sen federasyonda görevli bile değilsin. Sen sadece Gebze Odası başkanısın. Sen kendi üyelerinle ilgilen. Kocaeli Kuaförler Odası üyeleri taziyeye de, fuara da, pikniğe de gideriz. İstersek 7/24 işyerinde çalışırız, kime ne?” dedi.

 

Aday değilim

Turgut, oda seçiminde aday olmayacağını belirterek şöyle dedi: “1999’da göreve geldiğimden bu yana üyelerimin yanında oldum. Gönül rahatlığıyla seçime odamızı hazırlayabilirim. Aday değilim fakat yönetimim devam edecek. Yavuz doğar Başkanlığı’nda sonuna kadar onları destekliyorum. Kocaeli Kuaförler Odası’nın üyelerine de bugüne kadar benimle birlikte yanımda oldukları için teşekkür ediyorum. Onları seviyorum”

 

991 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI