24 Şubat 2018 Cumartesi 19:00
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KULLARLIDAN PROTESTO

Bigman Çakman
  • 3
  • 4311

Beldelerindeki 2.5 olan kat izninin artırılması için imza kampanyası düzenleyen Kullarlılar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimize gelmesi nedeniyle Kullar Meydanında toplanarak kendilerine yapılan haksızlığı protesto ettiler

Mitinge gitmiyorlar

Başiskele sınırları içinde bulunan ve geçmişte belde belediyesi olan Kullar’da vatandaşlar kendilerinin büyük bir mağduriyet yaşamasına neden olan 25 kat imar izninin yükseltilmesi için yaptıkları girişimlerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul edilmemesi üzerine Cumhurbaşkanının katılacağı mitinge gitmeye karar vermişti.

 

2 bin 500 imza toplayan ve bunu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teslim eden Kullarlılar Saat 11.00’de Kullar Meydanında toplanarak yapılanları protesto ettiler.

 

‘ Kenar mahalle olmak istemiyoruz’, ‘ Yandaşa var da bize yok mu?’ ve ‘ Kullarda doğduk, Kullarda büyüdük, Kullar da öleceğiz’ pankartları açan Kullarlıların önümüzdeki hafta Ankara’ya gideceği öğrenildi.

4311 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI