24 Şubat 2018 Cumartesi 19:05
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

MAGİAD’TA 3 İSİM BAŞKANLIK İÇİN YARIŞACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 715

Marmara Girişimci İş Adamları Derneği mart ayında gerçekleştireceği olağanüstü kongresinde 3 isim başkanlık için yarışacak.

Geçtiğimiz yıl genel merkezi Gebze’de kurulan Marmara Girişimci İş Adamları Derneği 10 Mart tarihinde olağanüstü kongresini gerçekleştirecek. Mevcut Başkan Tuncer Saltaş’ın tekrar aday olmayacağı kongrede Erta Gruop’un yönetim kurulu başkanı Erhan Atmaca, Boztaş İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Şazim Boztaş ve genç iş adamı Ümit Aktaş yarışacak. Gerçekleştirilecek olan kongre ile ilgili olara bugün düzenlenen basın toplantısıyla kongrede aday olacak isimler kamuoyuna tanıtıldı.

 

SALTAŞ ADAY OLMAYACAK

Toplantıda kongre süreci ile ilgili olarak konuşan MAGİAD’ın mevcut başkanı Tuncer Saltaş, “Bu yıl olağanüstü kongremizi gerçekleştireceğiz. 3 adayımız var. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Gebze için yapacağımız çalışmalara devam edeceğiz.” dedi. Mevcut Başkan Tuncer Saltaş’ın tekrar aday olmayacağı kongrede Erta Gruop’un yönetim kurulu başkanı Erhan Atmaca, Boztaş İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Şazim Boztaş ve genç iş adamı Ümit Aktaş düzenlenen basın toplantısında kendilerini tanıtırken, yapacakları çalışmalar ve düşünceleriyle ilgili basın mensuplarına bilgilendirmede bulundu.

715 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI