23 Şubat 2018 Cuma 23:26
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

MEHMET USTA’DAN ŞİKAYET

Bigman Çakman
  • 1
  • 9446

Derince’de bulunan ve ünü ilimiz sınırlarını aşan kebapçı olan Mehmet Usta’dan çok ilginç bir şikayet geldi. Gazetemize e mail ile yaşadıklarını anlatan vatandaşın yaşadıklarını sizlere aktarıyoruz

Ciğer vermemişler

Mehmet Usta’ya 5 kişi gittiklerini ve ciğer istediklerini söyleyen okurumuz kendilerine verilen ‘ Yeterli ciğerimiz yok sadece 2 porsiyon verebiliriz’ sözü ile şok olmuşlar.

 

İşte vatandaşın Mehmet Usta’da yaşadıkları:

Sevgili Günaydın Kocaeli yaşamış olduğum nahoş durumu sizler aracılığınızla paylaşmak istiyorum. Dün akşam ailemle birlikte aksam yemeği için Derince’de bulunan lezzet konusunda kendini ispatlamış Mehmet Usta’ya ciğer yemeğe gittik.

Masamıza oturduktan sonra garson siparişlerimizi almaya geldi.

Tabi ki 5 kişi gittiğimiz ciğercide hepimiz ciğer istedik.

Garson ellerinde yeterli ciğer olmadığını masamıza sadece 2 ciğer verebileceğini diğer kebaplardan sipariş vermemizi söyledi. 

Bende ‘ Burası ciğerci değil mi nasıl ciğer yok?’ diye tepki gösterdim. Aynı olayı bundan öncede 2 kez yaşadığımı bu yaptıklarının esnaflığa yakışmadığını söyleyip oradan ayrıldım.

Ciğeriyle meşhur olan ve müşteri kaygısı olmayan bir işletmenin diğer kebap çeşitlerini satma çabası bu kadar basit biçimde insanları kandırarak olmamalı.

Nihayetinde oraya giden her müşteri yapılan karşısında benim gibi yapmıyor oturup ciğer yemeye gitmişken kendini adana ya da tavuk şiş yiyip çıkmış buluyor.

Bu arada elinde ciğer kalmadığını bahane eden işletme nedense her masadan aynı biçimde sipariş alırken nedense o ciğerler hiç bitmiyor her gelen masaya bir iki porsiyon yazılıyor, tabi tanıdıkları gelince porsiyon sayısı her türlü artıyor, buna da şahidim.

Bu şikayetimi yayınlarsanız belki ''sen de gitmeseydin kardeşim’ diyenler olacaktır elbette, bu olaydan sonra asla gitmem tavsiyede etmem. Müşterisini enayi yerine koyan işletmeden ne bir şey yerim nede su içerim.

9446 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI