24 Şubat 2018 Cumartesi 20:51
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

METAL’DA BAŞKANLAR TOPLANDI. AÇIKLAMA BEKLENİYOR!

Bigman Çakman
  • 0
  • 955

Bakanlar Kurulu’nun dün gece yarısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla almış olduğu karar neticesinde, Türk Metal-Sen’in 2 Şubat günü almış olduğu grev kararı yasaklandı

Başkanlar kurulu toplandı

 

Türk Metal- Sen Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, alınan kararın ardından başkanlar kurulunun şimdi acil olarak bir araya geldiğini ifade ederek, “Başkanlar kurulu olarak şu an bir aradayız ve konuyu değerlendiriyoruz. Toplantı sonrasında kamuoyunu bilgilendireceğiz. Genel Merkezimiz de konuyla ilgili kısa süre içerisinde açıklama yapacak” dedi.

 

955 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI