24 Şubat 2018 Cumartesi 12:53
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

MHP KÖRFEZ’DE MUHTARLARI ZİYARETE BAŞLADI.

Bigman Çakman
  • 0
  • 707

MHP Körfez İlçe Yönetimi, yaptığı Yönetim Kurulu toplantısının ardından belirlediği çalışma programı ile yerel seçimleri hedef alarak çalışmalara başladı

Belirlenen program çerçevesinde ilk olarak 36 mahalle Muhtarı ziyaretini başlatan İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve yönetimi, mahalle sorunlarını yerinde tespit ederek, saha çalışmaları için malzeme toplamaya başladı.

Zeki Gürsu, daha önce söyledikleri gibi hedeflerinin Körfez’de belediye seçimlerini kazanmak olduğunu ifade ederek, sıkı bir çalışma programı ile vatandaşların karşısına çıkacaklarını söyledi.

707 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI