16 Aralık 2017 Cumartesi 19:55
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

MUHTAR KARAASLANER’DEN KARAOSMANOĞLU’NA TEPKİ..!

Muhtar Karaaslaner’den Karaosmanoğlu’na TEPKİ..!
  • 7
  • 6659

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanına son günlerde yapılan tepkilere bir yenisi daha eklendi. Başiskele Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Nihat Karaaslaner sosyal medya hesabından İbrahim Karaosmanoğlu’na sert eleştiriler getirdi.

Açık açık eleştiriyor

Bugünlerde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na özellikle Başiskele ve Yuvacık’taki hemşerilerinden ağır eleştiriler var.

Hem de bu yapanlar sıradan vatandaşların yanın da mahalle muhtarları da açık açık, aleni bir şekilde Karaosmanoğlu’na ağır ve sert eleştiriler getiriyorlar.

Başiskele Servetiye Karşı Mahalle Muhtarı Nedim Özkaraaslan’ın eleştirilerinden sonra şimdi de yine Başiskele Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Nihat Karaaslaner’de İbrahim Karaosmanoğlu’na sosyal medya hesabından ağır eleştiriler getirdi.

                                         

Neler var neler

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Karaaslaner’in yaptığı eleştitiler içinde neler var neler. Taşeron işçileri için söylediği sözlere muhtar Karaaslaner; ‘Başkan taşeron işçisine sen çok çalış ama kadro isteme. Kadroya giren yan gelip yatıyor. demiş. Allah Allah yan gelip yatan amirlerinizi, müdürlerinizi de taşeron işçisi yapın da çalışsınlar sayın başkan’ paylaşımında bulunmuş.

Karaosmanoğlu’nu yeni aldığı jeepi de eleştiren Muhtar Karaaslaner ; Yahu adam ne yapsa yaranamıyor şimdide milyonluk cipine taktılar ne yapsın adam Kocaeli’nin başkanı hacı muratla mı gezsin? Adam 25 yıldır başkanlık yapıyor bırakın tadını çıkarsın. Efendum şu dolarlan içiliyor vergiler almış başını gidiyormuş olsun siz onlardan iyi mi bileceksiniz vardır bi bildikleri deyip itaat edeceksiniz MARABALAR DEGİL MİYİZ?’ paylaşımında bulunmuş.

Muhtar Karaaslaner’in Facebook’taki sayfasında bunun gibi onlarca Karaosmanoğlu’nu değim yerindeyse yerden yere vuran paylaşımlar var.

 

 

 

6659 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ilimize geliyor.

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor, rakibi Ankara Adliyespor karşısında 3-1 yenilince taraftarlar yeşil sporlu futbolculara tepki gösterdi.

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran, kalabalık bir törenle açıldı

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

Yarın yapılacak CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları kongresinde Mehdi Kaan Günan ve Ahmet Sefa Aşkın başkanlık için yarışacak.

Bu Yolda Siz Yürüyün

Bu Yolda Siz Yürüyün

Yürüyüş Yolu’nda  bir türlü onarılamayan kırık parkeler yüzünden vatandaşlar her gün düşme tehlikesi yaşıyor.

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

İzmit’te otomobillerini kaldırımlara park eden sürücüler yüzünden yayalar yoldan yürümek zorunda kalmaktan dert yanıyor

ANKET

KÖŞE YAZARLARI