20 Şubat 2018 Salı 18:46
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

O LİSE AYIN ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1242

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 9 alanda seçilen 9 öğrenci düzenlenen ‘Ayın Öğrencisleri’ etkinliğiyle ödüllendirildi.

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘nde her ay gerçekleştirilen  ‘Ayın Öğrencileri’ töreninin 9.su bugün gerçekleşti. Okul müdürlüğü ve onur kurulu tarafından toplamda 9 alanda seçilen 9 öğrenci onur belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Okul yemekhanesinde gerçekleşen etkinliğe Okul Müdürü Mehmet Aktaş, Müdür başyardımcısı Sinan Yazar, Okul Aile Birliği Başkanı İskender Saraç, İzsander Halil Atay, öğrenciler ve aileleri katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mehmet Aktaş, insanları geleceğe hazırlamak için yola çıktıklarını belirterek şöyle konuştu: “Bizler insanların geleceğe hazırlanmasının mimarları olmak için yola çıktık. Ve bu çocuklar gelecekte bilişimci, sanayici, mühendis, teknik eleman olacaklar. Eğer biz bugünden bu çocuklara doğru referansları veremezsek gelecekte bekleyeceğimiz çok bir şey yok. Burası koca bir çınar. Bu okul yetiştirdikleriyle, yetiştirecekleriyle ulu bir çınar. Bu okulun koridorlarından şu anda profesörlük yapan, bakanlık yapan ve gelecekte yapacak olan mezunlarımız da var. Ülkenin siyasal hayatına, teknolojik hayatına yön vermiş insanlar var. Vatana millete faydalı, hizmet etmiş kişiler yetiştirmiş bu okul gelecekte de yetiştirmeye devam edecektir.

 

ÖDÜL ALAN ÖĞRENCİLER

 

Nur Sibel Birce- Motor Araç Teknolojisi

Simge Gürel-Kimya

Batuhan Sarıçayır- Endüstriyel Otomasyon

Evren Özaydın- Makine Teknolojisi

Özlem Kelleci- Bilişim Teknolojisi

Gürkan Parlak-Mobilya ve İç Mekan Tasarımı

Sevdenur Pekinalp-Metal Teknolojisi

Enes Usta-Elektirkve Elektronik Teknolojisi

Zehranur Yavuz-9. Sınıf Öğrencisi

 

 

 

1242 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI