23 Kasım 2017 Perşembe 17:59
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

O LİSE AYIN ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

O Lise ayın öğrencilerini ÖDÜLLENDİRDİ
  • 0
  • 872

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 9 alanda seçilen 9 öğrenci düzenlenen ‘Ayın Öğrencisleri’ etkinliğiyle ödüllendirildi.

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘nde her ay gerçekleştirilen  ‘Ayın Öğrencileri’ töreninin 9.su bugün gerçekleşti. Okul müdürlüğü ve onur kurulu tarafından toplamda 9 alanda seçilen 9 öğrenci onur belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Okul yemekhanesinde gerçekleşen etkinliğe Okul Müdürü Mehmet Aktaş, Müdür başyardımcısı Sinan Yazar, Okul Aile Birliği Başkanı İskender Saraç, İzsander Halil Atay, öğrenciler ve aileleri katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mehmet Aktaş, insanları geleceğe hazırlamak için yola çıktıklarını belirterek şöyle konuştu: “Bizler insanların geleceğe hazırlanmasının mimarları olmak için yola çıktık. Ve bu çocuklar gelecekte bilişimci, sanayici, mühendis, teknik eleman olacaklar. Eğer biz bugünden bu çocuklara doğru referansları veremezsek gelecekte bekleyeceğimiz çok bir şey yok. Burası koca bir çınar. Bu okul yetiştirdikleriyle, yetiştirecekleriyle ulu bir çınar. Bu okulun koridorlarından şu anda profesörlük yapan, bakanlık yapan ve gelecekte yapacak olan mezunlarımız da var. Ülkenin siyasal hayatına, teknolojik hayatına yön vermiş insanlar var. Vatana millete faydalı, hizmet etmiş kişiler yetiştirmiş bu okul gelecekte de yetiştirmeye devam edecektir.

 

ÖDÜL ALAN ÖĞRENCİLER

 

Nur Sibel Birce- Motor Araç Teknolojisi

Simge Gürel-Kimya

Batuhan Sarıçayır- Endüstriyel Otomasyon

Evren Özaydın- Makine Teknolojisi

Özlem Kelleci- Bilişim Teknolojisi

Gürkan Parlak-Mobilya ve İç Mekan Tasarımı

Sevdenur Pekinalp-Metal Teknolojisi

Enes Usta-Elektirkve Elektronik Teknolojisi

Zehranur Yavuz-9. Sınıf Öğrencisi

 

 

 

872 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI