23 Kasım 2017 Perşembe 17:55
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

ÖĞRENCİLERİ SINAV ÖNCESİ STRES ATTI

Öğrencileri sınav öncesi STRES ATTI
  • 0
  • 689

Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerine sınavları öncesi moral ve motivasyon için etkinlik düzenlendi.

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün'ün önerisi ile GTÜ Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen Kelebek Ateşi etkinliği GTÜ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Vize haftasına girilen kampüste öğrencilerinin sınavları öncesi moral ve motivasyonlarını artması için sahilde kamp ateşi yakıldı.

 

Tüm fakültelerden öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen yoğun katılımlı etkinlikte langırt turnuvası, sinevizyon gösterisi, Türk Halk Müziği Resitali, teleskop gökyüzü ay gözlemi, dilek fenerleri ile eğlenen öğrenciler sucuk ekmek, köz mısır, kestane kebap ikramları ile kamp ateşi etrafında güzel bir gece geçirdiler. Etkinlik alanında öğrencilerine seslenen GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, öğrencilerine sınavlarında başarılar dilerken olabildiğince öğrencilerle tek tek ilgilenip görüş alışverişinde bulundu.

689 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI