20 Şubat 2018 Salı 18:47
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

ÖĞRENCİLERİ SINAV ÖNCESİ STRES ATTI

Bigman Çakman
  • 0
  • 867

Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerine sınavları öncesi moral ve motivasyon için etkinlik düzenlendi.

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün'ün önerisi ile GTÜ Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen Kelebek Ateşi etkinliği GTÜ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Vize haftasına girilen kampüste öğrencilerinin sınavları öncesi moral ve motivasyonlarını artması için sahilde kamp ateşi yakıldı.

 

Tüm fakültelerden öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen yoğun katılımlı etkinlikte langırt turnuvası, sinevizyon gösterisi, Türk Halk Müziği Resitali, teleskop gökyüzü ay gözlemi, dilek fenerleri ile eğlenen öğrenciler sucuk ekmek, köz mısır, kestane kebap ikramları ile kamp ateşi etrafında güzel bir gece geçirdiler. Etkinlik alanında öğrencilerine seslenen GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, öğrencilerine sınavlarında başarılar dilerken olabildiğince öğrencilerle tek tek ilgilenip görüş alışverişinde bulundu.

867 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI