20 Şubat 2018 Salı 18:51
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

OKULLARIN SPOR MALZEMESİ YARDIMI

Bigman Çakman
  • 0
  • 2093

Çayırovalı öğrencilerin hayata dair her alanda yanlarında olan, eğitim sağlık, sosyal ve kültürel projelerde destek veren Çayırova Belediyesi, öğrencileri spora yönlendirmek, spor yapmaya teşvik etmek ve sporla yaşayan bir nesil oluşturmak için spor malzemesi desteğinde bulundu.

Sağlıklı nesiller yetiştirmek, gençleri spora özendirmek ve genç yetenekleri keşfetmek için ilçe genelindeki tüm okullara spor malzemesi desteği sunan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’da her alanda olduğu gibi sporda da etkin hale getirmek için çalışmaların yapıldığını ifade etti. Demirsac ve 24 Kasım İlkokulu’nda yapılan törende öğrencilere spor malzemelerini teslim eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla keyifli vakit geçirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’unda katıldığı törende okullara basketbol, voleybol, masa tenisi ve futbol topları ayrıca voleybol filesi ve forma gibi malzemelerin yer aldığı setler hediye edildi. 

 

CİDDİ YATIRIM YAPTIK

Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporun önemine de değinen Başkan Demirci: “Her yıl okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını gidererek, öğrencilerimizin daha güzel ve sağlıklı koşullarda eğitim almaları için çalışıyoruz. Sportif faaliyetlerin eğitimin bir parçası olduğunu unutmamamız gerekiyor. Okullarımıza hediye ettiğimiz spor malzemeleri bu amaçta atılmış bir adımdır. Başta Semt Konaklarımız ve parklarımız olmak üzere spor yapmak için yediden yetmişe herkese fiziki ortam oluşturmak için büyük yatırımlar yaptık. Belediye olarak spora ciddi anlamda yatırım yaptık ve ilerleyen süreçte de yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

2093 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI