23 Kasım 2017 Perşembe 17:57
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

OKULLARIN SPOR MALZEMESİ YARDIMI

Okulların spor malzemesi YARDIMI
  • 0
  • 1225

Çayırovalı öğrencilerin hayata dair her alanda yanlarında olan, eğitim sağlık, sosyal ve kültürel projelerde destek veren Çayırova Belediyesi, öğrencileri spora yönlendirmek, spor yapmaya teşvik etmek ve sporla yaşayan bir nesil oluşturmak için spor malzemesi desteğinde bulundu.

Sağlıklı nesiller yetiştirmek, gençleri spora özendirmek ve genç yetenekleri keşfetmek için ilçe genelindeki tüm okullara spor malzemesi desteği sunan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’da her alanda olduğu gibi sporda da etkin hale getirmek için çalışmaların yapıldığını ifade etti. Demirsac ve 24 Kasım İlkokulu’nda yapılan törende öğrencilere spor malzemelerini teslim eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla keyifli vakit geçirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’unda katıldığı törende okullara basketbol, voleybol, masa tenisi ve futbol topları ayrıca voleybol filesi ve forma gibi malzemelerin yer aldığı setler hediye edildi. 

 

CİDDİ YATIRIM YAPTIK

Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporun önemine de değinen Başkan Demirci: “Her yıl okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını gidererek, öğrencilerimizin daha güzel ve sağlıklı koşullarda eğitim almaları için çalışıyoruz. Sportif faaliyetlerin eğitimin bir parçası olduğunu unutmamamız gerekiyor. Okullarımıza hediye ettiğimiz spor malzemeleri bu amaçta atılmış bir adımdır. Başta Semt Konaklarımız ve parklarımız olmak üzere spor yapmak için yediden yetmişe herkese fiziki ortam oluşturmak için büyük yatırımlar yaptık. Belediye olarak spora ciddi anlamda yatırım yaptık ve ilerleyen süreçte de yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

1225 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI