22 Ocak 2018 Pazartesi 07:13
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

ÖRNEK SERVİSÇİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 2136

Körfez’de okullara servis çeken emekli polis memuru ve STK Başkanı, tüm servisçilere örnek olacak bir uygulama yaptı.

Alaaddin Çelikli, servise başladığı ilk gün öğrencilerin birbirlerine karşı tutumlarını gözlemledi ve daha sonra ödüllü disiplin uygulamasına başladı.

 

Körfez Barbaros  İmam Hatip Ortaokulu ve İgsaş Ortaokulu’na servis çeken Çelikli, öğrencilere serviste, okul dışında ve uymaları gereken kuralları anlatarak, özellikle arkadaşlarına karşı saygılı olmalarını istedi.

 

Bunun gerçekleşmesi halinde öğrencilere ara karne öncesinde yemek sözü veren Çelikli, sözünü tuttu ve Körfez Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde 27 öğrenciye yemek ikram etti.

Servis işletmecisi Sezai Çiçek’le birlikte öğrencileri evlerinden alan Çelikli, sahilde yer alan tesislere getirerek yemek ikram ettikten sonra yine evlerine bıraktı.

 

Servisçiliğin son zamanlarda çeşitli sorunlar yaşadığı bir dönemde yapılan bu örnek davranış velileri de mutlu etti. Körfez’de bir süre Yağmurdereliler Dernek Başkanlığı’da yapan Çelikli, okula gidiş ve dönüş sırasında öğrencilere çeşitli bilgiler de verdiğini ve bunun da hoşa gittiğini söyledi.

2136 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Başiskele’de, A.T. tartıştığı Ş.Ö.'yü tabanca ile ateş ederek bacaklarından Yaraladı

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yürüyüş Yolu’nda bulunan ünlü tatlı ve kafe markası ÖZSÜT yüksek kiraya dayanamayarak kapandı

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Oldukça çekişmeli geçen Kocaeli Servisçiler Odası’nın 6. Olağan Kongresi sona erdi.

Göçer Güven TAZELEDİ

Göçer Güven TAZELEDİ

8’inci Olağan Kongresini bugün yapan Kocaeli Kahveciler Odası’nda başkan değişmedi. Mevcut başkan Erdoğan Göçer ile Başkan Vekili Enver Turgut’un yarıştığı seçimde 137 oy olan Göçer, yeniden başkan seçildi

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Görevini yaklaşık üç hafta önce görevini bıraktığını açıklayan Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Murat Gögercin, derneğin yeni başkanı Adil Yağuzdoğan’ı tanıttı

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan vakfı Kocaeli İl Divan Toplantısı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI