23 Ocak 2018 Salı 18:40
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

PAMUKKALE DOLU DİZGİN GİDİYOR

Bigman Çakman
  • 6
  • 7357

15 Aralık’ta başta İzmit-İstanbul olmak üzere yolcu taşımaya başlayan ülkemizin tanınmış firmalarından Pamukkale Turizm yoğun ilgi görmeye başladı

İnanılmaz ikram var

Hergün binlerce insanın yolculuk yaptığı İzmit- İstanbul arasında bazı firmaların tekel olarak hizmet verdiği hatta 15 Aralıktan itibaren hizmet vermeye başlayan Pamukkale Turizm’de yolculuk yapanlara inanılmaz ikramlar veriliyor.

Sıcak içecekler başta olmak üzere, sandviç, kek ve çikolata veriliyor. Bunun yanında sefer sırasında otobüs içinde görevli hostesler isteyen yolculara istedikleri kadar ikram veriyorlar. Hatta isteyen yolculara Türk Kahvesi bile ikram ediliyor.

 

Büyük ilgi görüyoruz

Pamukkale Turizm’in yetkilileri çok kısa bir süre önce hizmet vermeye başlamamıza rağmen Kocaelililerden çok büyük sıcaklık ve ilgi görmeye başladık. Kocaelililer hizmetin en iyisine layıktır ve bizde bu hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Her geçen gün daha a hizmet kalitemizi artırmaya çalışıyoruz’ dedi. Pamukkale Turizm’in bütün hizmetlerini ve servis ağını firmanın www.pamukkale.com.tr internet adresinden görebilirsiniz

 

 

 

7357 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’daki din görevlileri ile bir araya gelerek görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili istişare yaptı.

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

ANKET

KÖŞE YAZARLARI