20 Şubat 2018 Salı 12:11
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

PARTİ MECLİSİNE BİR ADAY DAHA

Bigman Çakman
  • 0
  • 3112

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

1988 doğumlu olan ve daha önce 2014 Genel Seçimlerinde Milletvekili aday adayı olan Çağlın, gençlerle birlikte omuz omuza mücadele etmiş, örgütünden hiç kopmadan süreçleri yakinen takip eden isimlerden. En son geçtiğimiz hafta yapılan gençlik kolları genel başkanlığı sürecinde de Emre Yılmaz’dan taraf olmuş, Kocaeli’nin önerdiği MYK adayı olan Gökhan Orhan’ın da listeye girebilmesi için elinden geleni yapmıştır. Partinin tabanından yetişen bir isim olan Çağlın Gebze’de özel sektörde hizmet veren işletmenin başında bulunuyor. Şimdilerde Parti Meclisine girebilmek için çalışmalar başlatan genç aday, bu noktada İstanbul, Kocaeli, Tokat gibi illerde diyaloğa girerek çalışmalarını sürdürdü.

 

Amacımız anahtar değil

Gebze bölgesinden adaylığı için önceki gün İl Başkanı Cengiz Sarıbay’la görüşen Çağlın, Genel Başkanın Anahtar listesine girebilmek için can atan gençler içinde bir iki kelime söyledi. Amacının Genel Başkanın anahtar listesine girmek olmadığını, bununla ilgili hiçbir çalışma yapmadığını ama örgütlerle görüşerek bir bir kurultay delegeleriyle diyaloğa gireceğini söyleyen Çağlın, “Hedefimiz çarşafı delerek listeye girmektir. İnanıyoruz ki bunu başaracağız. Genç yoldaşlarımızın desteğiyle bu süreci sağlıklı bir şekilde götürüp, buradan da zafere ulaşacağız” dedi.

3112 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

Bektaş İnşaat yeni ofisini açıyor!

Bektaş İnşaat yeni ofisini açıyor!

İlimizde yapmış olduğu ‘Vadi İzmit’ projesiyle adından söz ettirmeyi başaran Bektaş İnşaat, yarın Yahya Kaptan, Yeni Şehir Mahallesi’nde ofis açılışını gerçekleştirecek

ANKET

KÖŞE YAZARLARI