20 Şubat 2018 Salı 12:25
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

PAZARCILAR PAZARDA

Bigman Çakman
  • 0
  • 903

Kocaeli Pazarcılar Odası’nın 28 Ocak Pazar günü yapacağı ve 4 adayın yarışacağı kongre öncesinde adaylar pazarları dolaşarak üyelerden oy istiyor

Pekcan KIRMIZI

Yaklaşık 800’e yakın üyesi bulunan Kocaeli Pazarcılar Odası’nda mevcut başkan Ahmet Serim’in karşısında 3 aday daha yarışacak.

Bu adaylardan birisi olan ve oldukça iddialı olan Garip Pekçan kırmızı oy pusulasını kullanacak Kendilerine kırmızı rengi seçen ve kırmızı kaşkollarla pazarcı esnafını dolaşarak oy ve destek istiyorlar.

 

Serim pembe

Kocaeli Pazarcılar Odası başkanlığına yeniden aday olan ve en iddialı aday olan Ahmet Serim ise pembe rengi tercih etti.

Oy pusulası pembe olacak olan Ahmet Serim yönetimi ile beraber fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaştı. Ahmet Serim’in yönetiminde de çok tanınmış isimler yer alıyor.

 

Kumsar Sarı

Aday olan Ramazan Kumsar sarı rengi tercih etti. Kumsar’da son dakikaya kadar pazarcı esnafını dolaşarak esnaftan oy istiyor. Kocaeli Pazarcılar Odasına aday olan Ramazan Kumsar eski oda başkanı Erol Kumsar’ın kardeşi ve aynı zamanda da Kocaeli Pazarcılar Derneğinde de başkanlık yapıyor.

 

 

 

 

903 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI