18 Şubat 2018 Pazar 06:05
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

PAZARCILARDA DÖRT ADAYLI KONGRE

Bigman Çakman
  • 0
  • 881

Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası, 28 Ocak Pazar günü genel kurul heyecanı yaşayacak. Mevcut başkan Ahmet Serim’in karşısına, Ramazan Kumsari, Garip Pekcan ve Mehmet Çolakoğlu hazırladıkları listelerle çıkacak

28 Ocak Pazar günü saat 10.00’da Fuar içi Şehir Restoran’da yapılacak genel kurulda 797 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. 4 listenin kıyasıya bir yarış içine gireceği kongre sonucuna göre 7 kişilik yönetim kurulu ile 3 denetim kurulu üyesi seçilecek. Seçimin, tansiyonu yüksek ve oldukça mücadele içinde geçmesi bekleniyor.

 

Ahmet Serim’in aday listesi

Mevcut Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim’in ise listesi hazır. Serim’in yönetim kurulu aday listesinde; Serkan Boztürk, Ahmet Baştan, Hilmi İmamoğlu, Gökhan Kara, Şener Berk ve M. Mehti Doğan yer alıyor. Yedek yönetim kurulu ve denetim kurulu aday listesinde ise yer alan isimler şu şekilde: Abdulgani Özbey, Özcan Yakar, Yalçın Pamukçu, Halime Muanlo, Mustafa Yüzel, Özkan Yalçın, Adil Açıkgöz, Emre Çelik, A. Özgür Aydın, Murat Borlak, Osman Azak, Mehmet Nur Akdoğan ve Sezai Çamlı.

881 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI