24 Şubat 2018 Cumartesi 13:10
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

PAZARCILARDA SAYIM BAŞLADI POLİS SARI ŞERİT ÇEKTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1200

Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nın olaylı ve gergin kongresinde oy kullanma işlemi saat 17.00’da sona erdi. 4 listenin yarıştığı seçimde oyların sayımına geçildi. Polis, sayım öncesi oy pusulalarının bulunduğu bölgeye kimsenin girmemesi için sarı şerit çekti

Fuar içi Şehir Restoran’da yapılan kongrede 4 liste yarışıyor. Mevcut başkan Ahmet Serim oda başkanlığına yeniden aday olurken, Ramazan Kumsar, Garip Pekcan ve Mehmet Çolakoğlu da başkan olmak için yarışan bir diğer isimler. 797 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 7 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üyesi bulunuyor.

 

Sarı şerit çekildi

Olaylı başlayan kongre kavga çıkmış, polis salona girerek tarafları zorla ayırmıştı. Yaşanan bu gergin ortamdan dolayı polis ekipleri, 17.00 itibariyle biten oy kullanma işlemlerinin ardından sayılacak oylar için bölgeye sarı şerit çekti. Oy sayımı sürüyor.

 

1200 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI