20 Şubat 2018 Salı 18:48
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

PEKİ EDS’YE KİM CEZA KESECEK?

Bigman Çakman
  • 1
  • 63795

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından, 2013 yılında hizmete giren ve o yıllardan beri kestiği cezalarla sürekli insanların tepkisini çeken Mobil EDS bu sefer vatandaşın kamerasına yakalandı.

Bir çok umutlarla 2013 yılında faaliyete geçen Mobil EDS aracı neredeyse sadece park halindeki araçlara ceza kesmiş, vatandaşların ve özellikle kendi iş yerlerinin önüne parkeden esnafın korkulu rüyası olmuştu. İzmit’te Akçaray’ın da faaliyete geçmesiyle birlikte tramvay hattında da denetimlere başlayan ve Mobil EDS otomatik cezai işlem uygulamaya devam ediyor.

 

AYNI YERE PARK EDENLERE CEZA

Bugün bir okurumuzun gönderdiği fotoğrafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait Mobil EDS aracının park edilmemesi gereken bir yere park ettiği görüldü. Merkez Bankası’nın yanında park yapılması yasak olan bir yere park eden Mobil EDS aracının aynı yere parkedilen araçlaraysa ceza kesip kesmeyeceği muamma.  Bakalım bu hatalı parklanmadan sonra Mobil EDS aracına da bir ceza kesen çıkacak mı?

 

63795 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI