23 Şubat 2018 Cuma 23:22
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

PİTBULL PS4 KAFE YAKINDA HİZMETİNİZDE

Bigman Çakman
  • 0
  • 984

Ömerağa Mahallesi Tekel Geçidi No:7 Belsa Taksi karşısında yepyeni bir PlayStation merkezi açılıyor. Geniş ve ferahlığıyla dikkat çeken Pitbull PS4 kafe, oyun severlerin eğlence merkezi olmaya şimdiden aday

Konsol oyunları merkezlerinin hemen hemen her gün arttığı ilimizde, yeni bir işletme daha faaliyete başlıyor. Ömerağa Mahallesi Tekel Geçidi No:7 Belsa Taksi karşısında kısa süre içerisinde hizmete başlaması beklenen Pitbull PS4 kafe, rakiplerine göre farkını ise en baştan belli ediyor. Oldukça şık tasarımı, geniş alanı ve son teknoloji ürünleriyle oyun severlere hitap eden mekanın ortakları Semih Kurutaş ile Devrim İnem, İzmit’te bu anlamda ilk olduklarını, oyun seven herkesi Pitbull PS4 kafeye davet ettiklerini ifade ediyor.

 

984 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI