20 Şubat 2018 Salı 18:47
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

PROTOKOL KAI VAKFI’NDA

Bigman Çakman
  • 0
  • 823

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can ve Körfez Jandarma komutanı Yüzbaşı Fikret Çetin Kale, Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak'ı yeni yerinde ziyaret ederek 'Hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Ziyarete, Esentepe Mahalle Muhtarı Muhlis Soydaş ve Körfez Belediyesi Meclis üyesi Kadir Aydoğdu'da katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dele getiren Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak, "Vakfımızı ziyarete gelen, geldiği günden bu güne, devletin varlığını, şefkatini ve gücünü halka yansıtan, herkesin ve herkesimin gönül adamı olarak kabul ettiği, Körfez Kaymakamımız Sayın Dr. Hasan Hüseyin Can Beyefendiye, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Sayın Fikret Çetin Kale Beyefendiye, Esentepe Mahalle Muhtarımız Sayın Muhlis Soydaş Beyefendiye ve Belediye Meclis Üyemiz Sayın Kadir Aydoğdu Beyefendiye bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Kaymakam Hasan Hüseyin Can, ilçe protokolü olarak Körfez’de ki işadamları, STK’lar ve odaları ziyaret ederek, sorunları, talepleri tespit ettiklerini ve bu çalışmaların da devam edeceğini söyledi.

Nabi Yazıcı

 

823 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI