23 Kasım 2017 Perşembe 17:55
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

PROTOKOL KAI VAKFI’NDA

Protokol KAI VAKFI’nda
  • 0
  • 565

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can ve Körfez Jandarma komutanı Yüzbaşı Fikret Çetin Kale, Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak'ı yeni yerinde ziyaret ederek 'Hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Ziyarete, Esentepe Mahalle Muhtarı Muhlis Soydaş ve Körfez Belediyesi Meclis üyesi Kadir Aydoğdu'da katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dele getiren Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak, "Vakfımızı ziyarete gelen, geldiği günden bu güne, devletin varlığını, şefkatini ve gücünü halka yansıtan, herkesin ve herkesimin gönül adamı olarak kabul ettiği, Körfez Kaymakamımız Sayın Dr. Hasan Hüseyin Can Beyefendiye, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Sayın Fikret Çetin Kale Beyefendiye, Esentepe Mahalle Muhtarımız Sayın Muhlis Soydaş Beyefendiye ve Belediye Meclis Üyemiz Sayın Kadir Aydoğdu Beyefendiye bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Kaymakam Hasan Hüseyin Can, ilçe protokolü olarak Körfez’de ki işadamları, STK’lar ve odaları ziyaret ederek, sorunları, talepleri tespit ettiklerini ve bu çalışmaların da devam edeceğini söyledi.

Nabi Yazıcı

 

565 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI