22 Şubat 2018 Perşembe 03:35
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

REKTÖRDEN BAYRAM KAHVALTISI

Bigman Çakman
  • 0
  • 1744

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün bayram kahvaltısını üniversitedeki görevli güvenlik görevlileri ile birlikte yaptı.

Göreve geldiği ilk günden beri örnek kişiliği, çalışkanlığı ve mütevazılıği ile örnek olan Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün bu bayramda da yine kendisinden bekleneni yaptı. Rektör Görgün, bayram kahvaltısını üniversitedeki görevli güvenlik görevlileri ile birlikte yaptı. Sosyal medyadan kahvaltı fotoğrafı paylaşan Rektör Görgün, “Bayram kahvaltımızı kurban kavurmasıyla güvenlik personelimizle ailecek yaptık.” dedi. 

1744 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI