23 Kasım 2017 Perşembe 17:59
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

SABİT YAZIR DÜNYA EVİNE GİRDİ

Sabit Yazır DÜNYA EVİNE GİRDİ
  • 0
  • 29223

Erzurumlu Mevlüt ve Medine Çalayer çiftinin kızı olan Nurdan Çalayer, Körfez’e gelin gelerek, Kamil ve Mihriye Yazır çiftinin oğlu Sabit Yazır ile hayatını birleştirdi.

Körfez Öğretmenevi’nde yapılan düğüne, Körfez Belediye Meclis Üyesi Ömer Yılmaz, AKP Körfez İlçe Başkan Yardımcısı Bekir Sarıgül, Körfez Hurdacılar Dernek Başkanı Muhammet Kaba ve her iki ailenin kalabalık saıyıda yakını ile aile dostları katıldılar.

 

Yemekli olarak gerçekleşen düğünle Sabit ve Nurdan bir ömür boyu birlikte olmaya Evet diyerek, evliler kervanına katıldılar.

 

Körfez’e gelin gelen Nurdan Çalayer, Erzurum’un Aziziye Mahallesi’nde ikamet ediyordu. Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde oturan damat Sabit Yazır, Modül Çelik Fabrikası’nda çalışıyor.

 

 

 

29223 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI