18 Şubat 2018 Pazar 05:54
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

ŞAH-DER MEVLİT OKUTTU

Bigman Çakman
  • 1
  • 1312

Kandıra’ya bağlı Şahinler Divanı yaşayanları tarafından kurulan Şahinler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ŞAH- DER askere gidecek olan gençler için mevlit okuttu.

Gırgırlar Camii’nde

Geçtiğimiz Pazar günü Şahinler Divanı’na bağlı Gırgırlar Mahalle Camiinde öğle namazından sonra okutulan mevlitten sonra askere gidecek olan gençlere ve mevlite katılanlara etli pilav, ayran ve lokma tatlısı ikram edildi.

Askere gidecek olan gençlere moral vermek için düzenlenen mevlite Şahinler Divanında yaşayan vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

Gençler kendileri için düzenlenen mevlit nedeniyle de moral depoladılar.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e yaptığı operasyonlardan sonra askere gidecek olan gençlere moral ve motivasyon vermek için ülke genelinde pek çok organizasyon yapılıyor.

1312 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI