25 Kasım 2017 Cumartesi 03:17
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

ŞAŞMAZ’I ÖLDÜREN AKER ONUN TEYZESİYMİŞ

Şaşmaz’ı öldüren Aker ONUN TEYZESİYMİŞ
  • 0
  • 20549

Dün akşam saatlerinde gündeme bomba gibi düşen sunucu Vatan Şaşmaz’ın ölümü sonrasında ortaya ciddi iddialar atılmıştı

Dün akşam Beşiktaş’ta bir otelde ölü bulunan ve iddialara göre sevgilisi Filiz Aker tarafından öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz sevenlerini yasa boğdu. İlimizin tanınan ve sevilen sanatçılarından olan Gürbüz Acar, Filiz Aker’in kendisinin teyzesi olduğunu açıkladı ve “Bu konuda acımasızca gerek medya gerekse tüm yapılan olumsuz eleştirmelerinin yapılmamasını rica ederim” açıklamasında bulundu. İşte Gürbüz’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

 

“Teyzem Filiz Aker ve Vatan Şaşmazin ölümünün acısını yaşamaktayım geçmişte ikisinin beraberliğinden teyzem Filiz akerin zaman zaman benimle bir takım sorunlarıni paylaşarak derdine ortak olduğum dönemler oldu sonuçta burada gecmiste yaşanılan birlikteligin sonucunda çok üzücü olayla karşılaşmış bulunmaktayız vatan Şaşmazin ailesinede başsağlığı diler bu konuda acımasızca gerek medya gerekse tüm yapilan olumsuz elestirmelerinin yapilmamasini rica eder acimizin çok derin olduğunu herkesten bu konuda saygı göstermesini diliyorum ikisine de Allah'tan rahmet eylesin”

 

 

20549 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI