25 Kasım 2017 Cumartesi 03:18
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

ŞEHİR EŞKIYALARI YOL KESTİ!

Şehir eşkıyaları YOL KESTİ!
  • 0
  • 19619

Dün akşam saatlerinde Perşembe Pazarı olarak bilinen bölgede 4 kişi araçların yolunu keserek zorla para istedi

Bir okurumuzun yapmış olduğu ihbara göre dün akşam saatlerinde yaşları 40-45 civarında olan 4 kişi Perşembe Pazarı olarak bilinen yerde araçların yolunu keserek zorla para istedi. Para vermek istemeyen araçların üzerine çıkarak durdurmaya çalışan, alkol ve uyuşturucu kullandığı tahmin edilen şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etmedi. Okurumuz bu olaya tanıklık ettiğini derhal polisi aradığını fakat 20-25 dakika boyunca beklemesine rağmen hiçbir güvenlik görevlisinin olay mahalline gelmediğini belirtti.

 

Akşam saat 20.00 civarında 4 kişinin sistemli bir şekilde yolu kapattıklarını belirten okurumuz, 1 kişinin devlet hastanesine çıkan yolu, diğerinin Perşembe Pazarına çıkan yolu, 3. kişinin ışıklardaki kavşağı tuttuğunu ve 4. kişininse paraları topladığını söyledi. Bu şahısların Işıklarda duran bütün araçlardan para istediğini, para vermek istemeyen kişilerin de üzerlerine yürüdüklerini ve çevreye korku verdiklerini dile getirdi. Okurumuz, “Bu tür olaylara karşı bir an önce tedbir alınması gerekiyor, aksi takdirde daha vahim olaylarla karşılaşabiliriz” dedi.

19619 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI