22 Ocak 2018 Pazartesi 07:13
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

ŞEHİTLER ORMANI YAPILACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 580

Körfez’de, Tütünçiftlik Sahil girişinde Şehitler Anıtı projesinin mimarı olan Eczacı Caner Göçmez bu kez de içinde binlerce fidanın yer alacağı ‘’Şehitler Ormanı’’ çalışmasını hazırladı.

Bunun için hazırlıklarını yapan ve proje hakkında ilgili yerlerle görüşmeye başlayan Caner Göçmez, Şehitler Ormanı için İlimtepe yolu üzerinde bulunan dolgu sahasını düşündüklerini söyledi.

 

Proje çalışmalarını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’la da paylaşan Caner Göçmez, hediye olarak saksıda dikili bir ağaç fidanı verdi ve projeye destek olunmasını istedi.

 

Caner Göçmez’in projesinin gerçekleşmesi halinde, İlimtepe Mahallesi yolu üzerinde bulunan dolgu sahası olarak kullanılan tepelerde, geniş bir alanda binlerce fidan dikilecek. Kişi ve kurumlara açık olacak olan ormanda, yapılacak çağrıya cevap verenler, toplu olarak fidanlarını şehitler adına dikebilecekler.

 

Caner Göçmez, bundan sonra yapacağı bir diğer çalışma ile de, Körfez’in karşı sahilinde Karamürsel sırtlarında bir çıplak tepeye, mozaik ve mermer parçalarıyla dev bir Türk Bayrağı çizdireceğini söyledi.

580 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Başiskele’de, A.T. tartıştığı Ş.Ö.'yü tabanca ile ateş ederek bacaklarından Yaraladı

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yürüyüş Yolu’nda bulunan ünlü tatlı ve kafe markası ÖZSÜT yüksek kiraya dayanamayarak kapandı

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Oldukça çekişmeli geçen Kocaeli Servisçiler Odası’nın 6. Olağan Kongresi sona erdi.

Göçer Güven TAZELEDİ

Göçer Güven TAZELEDİ

8’inci Olağan Kongresini bugün yapan Kocaeli Kahveciler Odası’nda başkan değişmedi. Mevcut başkan Erdoğan Göçer ile Başkan Vekili Enver Turgut’un yarıştığı seçimde 137 oy olan Göçer, yeniden başkan seçildi

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Görevini yaklaşık üç hafta önce görevini bıraktığını açıklayan Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Murat Gögercin, derneğin yeni başkanı Adil Yağuzdoğan’ı tanıttı

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan vakfı Kocaeli İl Divan Toplantısı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI